Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! TE ismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! TE ismerkednél magaddal, ha a másik nem lennél?

Figyelt kérdés

Régóta nincs párkapcsolatom, és elgondolkodtam ha vajon én, ha nem én lennék, megismerkednék magammal, ismerkednék-e vele.


Remélem érthető a kérdés :/


Te hogy vagy ezzel?



júl. 9. 10:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

10.


Igazából ez egy jó jellemzése egy női incelnek.

júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
20%
Én nem is tagadom...
júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

9.


Te félreértetted a kérdést.

A kérdés az volt, ha Te ahogy kinézel, amilyen ruhában vagy, amilyen a kisugárzásod, szembe jönne az utcán, akkor szeretnél-e megismerkedni vele. Szimpatikusnak találnád-e.

Vagy akár egy rövidebb ismeretség után, amilyen/aki vagy szimpatikus lenne-e számodra.

júl. 9. 11:52
 14/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem. De nem tudom, mit keresnék nőben, ha férfi lennék. Vagy külsőre ki vonzana. A legjobb barátom simán lennék.
júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
20%
Áhhhh. Undormány vagyok. Max haverkodás, mert jófej vagyok . :D
júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Persze! Legalább lenne valaki, akinek jó a humora!

Én nagyon bírnám. :)

júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%
Függetlenül attól hogy igen vagy nem a válasz, az összes válasz le van pontozva. XDD
júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ugyanis csakis kizárólag én tudok hűséges lenni az egész világon, ami igazából orvosi szempontból már betegségnek számít, de saját magamra merném bízni saját magamat, mert csak saját magam nem csalná meg saját magamat. Mert más úgyis megcsalna, tehát nekem, a legjobb pár önmagam lennék. F
júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%

Külsőre abszolút. Személyiség ügyileg kérdés, hogy ugyanilyen maradnék-e férfiként, mint most nőként. Pontosan ugyanilyen jellemű emberrel nem biztos, hogy hosszútávon kijönnék. De minimális változással, ami pl a férfi-női agy miatt amúgy is valószínű...igen.

Igazából férjem egészen hasonló hozzám, csak a stílusa kicsit szolidabb (én tetovált, piercinges vagyok, extrém színű és fazonra vágott hajjal, vagányabb ruhákkal, míg ő első blikkre sokkal egyszerűbb, csak egy kis tetoválása van, az sem látszik ruhában, semmi piercing, természetes haj, egyszerű ruházat). De eredetileg mindketten szőkék, kék szeműek vagyunk, aránylag alacsonyak, viszont sportosak, hasonló érdeklődéssel... Szóval mondhatjuk, hogy ő kb a férfi verzióm, és egymást választottuk.

júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!