Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet úgy ismerkedni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy ismerkedni ha sehol nem kerülök kontaktba nőkkel 31F?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőkböl elég volt.
júl. 9. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem élőben, és nem neten, esetleg asztrál teret próbáltad már?
júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem jársz utcán?
júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert mi történik az utcán járva? Elárulom: semmi. Folytatom: még elvileg ismerkedésre (is) alkalmas rendezvényeken vagy helyeken sem! Két viszonylag friss példám erre egy kisebb fesztivál és egy strand-uszoda. És nemcsak hozzám, hanem csinos nőkhöz sem láttam odamenni senkit kezdeményezni. Ez már nem az a világ...
júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól gondolod kedves utolsó.
júl. 9. 10:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kapok segítséget itt se igazán.
júl. 9. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok és mivel társkeresőn már kb. fél éve senki nem ír vissza ezért én társkereső RENDEZVÉNYEKRE járok, ez valós rendezvények, élőben. Rapidrandinak hívják. Itt van lehetőség egy délután alatt 8-12 nővel beszélni, kölcsönös szimpátia esetén 24-48 órán belül kiküldik az elérhetőségét a nőnek.


Ez szerintem manapság a legjobb alternatíva. El is terjedt, én már 5-6 ilyen szervezésről tudok a városban, a rapidrandi a legrégebbi mert ők már 2003 óta csinálják ezt.

júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mesélj bővebben erről:)
júl. 12. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!