Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretnek ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek ismerkedni a nők?

Figyelt kérdés
Még ezen az oldalon is azt látni tízszer több férfi szeretne ismerkedni. De igaz ez minden társkeresőre, szórakozóhelyre stb. Sokkal több férfi nyitott az ismerkedésre.
júl. 8. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nőknek tökéletesen megfelel a szexkapcsolat. Miért akarnának egy pasival évekig szenvedni, miközben a puncijuk bármelyik péniszt megkaphatja.
júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Antiszociális lény ***** válasza:
74%
Mert a legtöbb férfi egy kanos bohóc és teljesen mindegy neki, hogy kire vagy mire írogat rá a perverz leveleivel. Tekintve, hogy ez az oldal nem is kimondottan ismerkedésedre van és tekintve a felhozatalt engem az lep meg, hogyha itt valaki még nyitott bármire is.
júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2


Nem ez az oldal a lényeg. Mindenhol ez van ami itt is. Írtam.

júl. 8. 15:43
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

A volt barátnőim közül kettőt ezen az oldalon ismertem meg.


A nők (általában) szeretnek ismerkedni, csak kérdés, hogy egy férfi fel tudja-e kelteni az érdeklődést. Ha nem, akkor ennyi.


A csajozás művészet, ezt is tudni kell csinálni.

Ebben is vannak szintek. Van, aki egyáltalán nem ért hozzá. Más valamennyire konyít, mások meg profik benne, és olyan eredményeket érnek el, amiről a hétköznapi fickó csak álmodik, vagy még azt sem.

Jó hír azonban, hogy mint másban az ismerkedésben is lehet fejlődni.

júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Itt anonim módon szerintem sem annyira jó ismerkedni, élőben kellene inkább. Én is ezt tapasztalom, vagyis inkább azt, hogy a nők nem annyira direkt módon kommunikálják, hogy akarnak ismerkedni, inkább le kell futni pár tiszteletkört mire ez kiderül. Férfi egyből kimutatja, ha akar valamit, persze van különbség abban ki milyen stílusban. Nőknél meg olyan ingoványos az egész, egyik pillanatban érzik, hogy akarják, máskor nem, nehéz rajtuk kiigazodni.
júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4


"A nők (általában) szeretnek ismerkedni"


De hol? Mert mindenhol tízszer annyi férfi próbálkozik. Női próbálkozás elvétve van. A tindertől kezdve mindenhol a férfiak óriási többségben vannak.

júl. 8. 15:47
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Ismerkedni csak azokkal szeretnek, akik láttán instant nedvesednek odalent. Ezzel nincs is semmi gond, csak akkor legalább ne tagadják…
júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

#7


Amint említettem, a csajozás művészet.

Picasso kitűnt a sok társa közül, egyedit alkotott.

A csajozás ugyanez: légy jobb, mint a többi pasi.

Ha pl. egy nőnél 10 félénk pasi próbálkozik, és 1 magabiztos, akkor valszeg ez utóbbi lesz a befutó.

júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Antiszociális lény ***** válasza:
42%

#6


Látom sikerült magadra ismerni abban amit írtam. Nagyon sajnálom, ha ennyire megérintette az érzékeny lelki világod.

júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

1. A nők jobban elvannak magukban szex (és kapcsolat) nélkül. Pont ezért nem érzik szükségét folyamatosan a pasizásnak, ismerkedésnek. Aki meg esetleg szexmániásabb, az tudja, hogy nyert ügye van, és nagy eséllyel megkapja azt egy éjszakára, akit kinéz magának, elég jeleket küldenie, nem kell effektíve ismerkedni.

2. Azok a nők, akik meg hajlandók lennének ismerkedni, válogatósabbak, hogy hol, mikor ismerkednének. A rossz tapasztalatok miatt a nők egy nagy része nem hajlandó idegenekkel ismerkedni, hanem inkább már meglevő társaságaik révén ismerkednek (baráti társaságok, hobbikörök, sportegylet stb.), legalábbis élőben...

mert mit tapasztalunk? azoknak a férfiaknak a nagy része, akik élőben ismerkednének, bunkó, tolakodó és / vagy csak szexet akar. Ilyenekkel meg a többségünk nem akar ismerkedni (nem köszön, intim és tolakodó bókokat nyomat, szakállas suttyó netes poénokkal jön, ismeretlenül érintget és tapiz, alkalmatlan időpontban "udvarol", a visszautasítást üvöltve és csapkodva vagy gúnyolódva fogadja stb.). Én még adtam esélyt olyannak, aki így szólított le, de megértem azt a nőt is, aki nem. Főleg szórakozóhelyeken nehézkes a dolog, ahol még ittas állapotban is vannak ezek a férfiak - nemrég voltam osztálytalálkozó után diszkóban, 10 férfiból, aki odajött smúzolni, egyben volt annyi illemtudás, hogy köszönt, megkérdezte, hogy zavar-e, bemutatkozott... a többi meg az a típus volt, aki konkrétan elrángatott a társaságomtól a parketten, vagy a kattos srác, aki nem bírta elviselni, hogy az egyik barátnőm nem rá figyel, ezért feszült inakkal a nyakán morcos képpel nézte és követte végig, belemászva az aurájába.


Aki meg hajlandó ismerkedni, az inkább átmegy társkeresőre. Nem kevés ott a nő, de férfiból túlkínálat van, mert ott van a sok csak b...ni akaró meg feleség mellé mellékest kereső suttyó. Így meg nyilván tudnak válogatni (én Bumble-ön voltam fent, nagyon szigorúan válogattam számomra fontos dolgok alapján, és így is volt heti pár profil, aki megfelelt volna nekem... nem akartam mindenkinek meg a kutyájának is esélyt adni, ha előre látom, hogy más sokkal jobban passzolna hozzám).

júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!