Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hajdú-Bihar megyéből valaki...

Hajdú-Bihar megyéből valaki szeretne ismerkedni? 25/F Bővebben lent.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, átlagos testalkatú, sötétszőke hajú, szürke szemmel. Szerintem intelligens, vicces srác vagyok, jól el lehet velem beszélgetni mindenféle dologról. Szeretnék egy társat találni magam mellé. Szeretek a természetben lenni, sétálni, kirándulni, új dolgokat felfedezni, kipróbálni, beszélgetni (ahogy már említettem :) ), társasjátékozni, sorozatokat nézni. Olvasni szeretnék rendszeresen, ezt viszont sajnos ezt még nem sikerült kialakítani. Negatív tulajdonságot is mondok egyet, talán a halogatás, amit ki tudnék leginkább emelni (próbálok erre is odafigyelni). Ja meg a ruha vásárlás. Abban szörnyű vagyok... Szóval egy kedves, őszinte lányt keresek, akivel igazán boldoggá tehetjük egymást. :)

jún. 24. 06:49
 1/2 anonim válasza:
Ha nőként írtad volna ki a kérdést kérdező már 3 oldalas válaszaid lennének. Amúhy sajnálom hogy a nők ennyire nem szeretnének ismerkedni még is sír a szájuk hogy nincsen pasi.
jún. 25. 17:52
 2/2 anonim válasza:
Úgylátom hogy Hajdú-Bihar Vármegyéből eltűntek a nők kérdező vagy már mindegyik foglalt. Szerintem próbáld meg ezt a kérdést országos szinten kiírni akkor lehet több lenne az érdeklődő a kérdésed alatt. 1-es voltam meglepő módon.
júl. 2. 08:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!