Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szép napokat mindenkinek!20...

Szép napokat mindenkinek!20 év körüli hölgyek szeretnének Velem ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam kiírok én is egyet, hátha még van aki itt próbálkozik társat találni.Rólam annyit kell tudni, hogy:

-átlag fiú, átlag értékrendel, Budapesten

-19 vagyok, 174 centi magas, 80 kg. (Iggeeen, hát nem a legvékonyabb, de ezen a héten kezdtem el rajta változtatni)

-hobbijaim közé tartozik a hangszeren való játszás, főzés, túrázni szoktam, de igazából minden is érdekel

-álltalában csendes vagyok,bár sokan pont az ellentétét állítják; viccesnek is tartanak, igaz az nagyrészt fekete humor, amit én produkálok

Számomra nincsenek nagyon elvárásaim, inkább csak az hogy ne legyen egy analfabéta.

Én remélem valakinek felkeltettem érdeklődését, ha vannak kérdések amiket kihagytam, utólag megválaszolom és utólag elnézést a helyesírásért, meg a bugyuta fogalmazásért


jún. 26. 22:28
 1/5 anonim válasza:
Szép napokat mindenkinek!20 év körüli hölgyek szeretnének Velem ismerkedni? Elég boomer ez a szöveg... De normálisnak tűnsz, neked a valóságban is lenne esélyed, vagy regisztálj felj Tinder-re
jún. 26. 22:43
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát próbálkoztam tinderrel, de nem volt nagy dolog, talán 5-6 lány volt aki bejelölt. Ha volt is match, egy mondatra sem méltattak, ignoráltak inkább
jún. 26. 23:03
 3/5 anonim válasza:
Menj el kocsmázni, kávézni, könyvtárba, ha egyetemista vagy akkor ott is lehet bátran
tegnapelőtt 20:15
 4/5 anonim válasza:
Szia! Írhatsz!:)
tegnapelőtt 20:51
 5/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy lattalak ma a szabadsag hidnal? A villamosnal futottal at az utcan.
tegnapelőtt 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!