Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki szeretne ismerkedni...

Valaki szeretne ismerkedni egy 16 éves fiúval? Lányokat keresek, rendeseket. Privátba írjatok, instagram neveteket írjátok, hogy biztos lányok vagytok.

Figyelt kérdés

júl. 5. 14:38
 1/5 anonim válasza:

Szia

Írj privátban

16L

júl. 6. 05:53
 2/5 anonim válasza:
De más profilját is meg lehet adni. Már nem azért, de így sem tudsz igazán szűrni.
júl. 6. 09:09
 3/5 anonim válasza:

"instagram neveteket írjátok, hogy biztos lányok vagytok"

Mert abból aztán nagyon tudni fogod...!

júl. 6. 20:37
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, én a helyedben nem ismerkednék online és főleg nem itt. Sosem tudhatod, hogy ki van a képernyő másik felén.

Teszem azt példának mondom most csak, hogy úgy adja ki magát, hogy mondjuk 17-18 éves lánynak írja magát, aztán mi van ha egy 50+-os pedofillal beszélgetsz? Ez is simán előfordulhat ám, nem viccből mondtam ezt de csak egy példa volt.

A másik pedig, Instagram, Facebook stb dolgok… nagyon sok ember műképet tesz ki magáról, nem is az igazit, ahogyan valójában is kinéznek…

Inkább élőben próbálj meg ismerkedni, azzal komolyan mondom, hogy többre mész, és ne online az életunt, szerencsétlen ki tudja kikkel.

Nagyon sok sikert kívánok, és csak okosan!

júl. 9. 00:38
 5/5 anonim válasza:
Vedd komolyan, amit a 4. írt! Csak okosan, tényleg!
júl. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!