Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ismerkedni manapság úgy mint régen?

Figyelt kérdés

júl. 8. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem nehéz. Legfeljebb neked nem megy.
júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert megváltozott az emberek életvitele, és ezzel együtt az ismerkedési szokásai is.

Ami régen működött, az ma már nem, vagy nem feltétlen működik.

1. válaszoló még valószínűleg túl fiatal lehet, és mivel ő már ebbe az életvitelbe született bele, ezért neki ez a természetes, és fogalma sincs róla, hogy korábban mi hogy működött.

júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű nagyon(nekem)😄
júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Mert régebben nem volt így elterjedve az internet.

Speciel csajoztunk úgy is, hogy összeállított az ember egy magnókazettát a kiszemeltnek, elvittem ajándékba, és összejött.

Vagy ott voltak a füstös discok, és az előtte alapozós kocsmák.

El tudtad engedni magad, nem volt mindenkinél kamera, nem volt megbotránkozás, a nők is lazábbak voltak. Nem volt ekkora kínálat minden női zsebben, vagy 5 különböző platformon. Megvoltak a munkahelyek, a sulik, a disco-k, kocsmák szárjai'.

Vagy áthívtad megnézni egy filmet, mert ha neked megvolt mondjuk az a film VHS en, ami most ment a moziban, hát, az már presztízs értékű volt, komolyan furán hangzik, de így volt. Nem volt ennyi légitársaság sem, ha a Balatonra elvittem a Nőt, már sztár voltál.

Sorolhatnám a 80s, 90s, 2000s évek eleji dolgokat.


Azt is megjegyezném, miért nehezebb ma, talán érthetőbb:


Túlkínálat van.

A legutolsó Mucsaröcsögei Nő is feltesz magáról 1 képet, már megy a licitálás. Nincsenek rákényszerülve hogy csábítsanak, válogatnak a jobbnál jobbakból.

Ez az alapkiindulás.


Csajozz ma egy összeállított kazettával, filmmel, saját készítésű vacsorával, vagy egy szerelmes verssel..pff.. :)

júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Negyvenes férfi vagyok, így van némi rálátásom. Nekem személy szerint nem nehezebb ismerkednem (normálisan nézek ki és az átlagos nőket kedvelem), de sokaktól hallom nem egyszerű. Ahogy látom talán a legnagyobb gond, hogy szinte mindenki jó nőt/pasit szeretne. Az átlagos nő/pasi már nem éri be az átlagossal.
júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elszálltak az igények, divat lett az önzés és az egoizmus (mindenki csak kapni szeretne, aki pedig önként adna azt sokszor szimplán lerabolják), illetve sokan bezárkóztak, és gyakorlatilag rettegnek a többi embertől. Vagy csak szimplán megutálták őket. Ja és felnőtt egy generáció akik közül baromi sokan már képtelenek élőben normálisan kommunikálni. Igaz, online se nagyon, de az már egy másik kérdés.
júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Én azt bírom még mikor mondjuk a Badoo hirtelen tiltanak beszélgetés egy átlag közben.

Semmi, "nem hiszem hogy jól működnénk", én ezt másképp gondolom', vagy valami.

Mondom, normális, tisztelettudó, könnyed beszélgetésnél.

(Ma délelőtt írkáltam valakivel, és ez lett a vége, mint általában)

Ezek úgy meghozzák az ember kedvét.. :)

júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es és általában ezek kérik ki maguknak vagy épp panaszkodnak róla folyamat, hogy mennyi primitív és tisztességtelen, perverz ajánlatot kapnak üzenet formájában. Aztán a te példád is mutatja, ha meg normális sőt tisztességes, neadjisten még szórakoztató is vagy, akkor is ugyanúgy reppen a tiltás ha a helyzet úgy kívánja. Bár igazából úgy sejtem hogy társkeresőn te csinálhatsz már bármit, az egy igen rossz sikerrátájú szerencsejáték lesz. Ha erősen átlag feletti a kinézeted, akkor meg azért csinálhatsz gyakorlatilag bármit, mert végső soron csak a kinézeted fog számítani.
júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kedves Vezető ***** válasza:

Igen.

Már nem vagyok valami aktív társkereső, pont ezek miatt is.

Igyekszem humoros, de nem túltolt, érdekes beszélgetést indítani, fenntartani (mert azt tapasztalom, hogy ez is szinte csak a pasi feladata), szóval normálisan (ez régebben ment azért) ma mondom ráköszönök, beszélgetek ha már bematcheltünk, de egy random téma közben látom hogy letiltott (Ő is).

Gondolom a több száz jelölt közül valaki szimpatikusabb volt, és kizárja azokat akik nem, csak így tudod: "Kösz a délelőtti beszélgetést, igazán megjött a kedvem a további ráköszönésekhez, beszélgetésekhez. Ja, nem :)

júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kedves Vezető ***** válasza:

*De gyorsan hozzá is teszem:

Végülis Én érezhetem megtisztelve magam, hogy egyáltalán szóba állt velem. :D


Én 39 vagyok, jóképűnek mondott, nyilván nem annyira, mint 20 on évesen, nyugodtabb, megfontoltabb is vagyok, nem kalandot keresek.


De ahogy mondod, kb ha valami félmeztelen, kigyúrt, luxusverda előtt feszítős profilom lenne, küldenék egy farkat, kb ugyanannyi esélyem lenne, mint hogy valóban igyekszem gondolatcserére.

júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!