Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ismerkedni manapság úgy mint régen?

Figyelt kérdés

júl. 8. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Több a kapcsolatot kereső egyedülálló férfi, mint a kapcsolatot kereső egyedülálló nő. És ez csak tovább mélyült. Meg nem nagyon epednek azért a nők, hogy mindenképpen legyen pasijuk, bármilyen is legyen az adott férfi.


Egyszerűen csak rájöttek, hogy lehetnek igényeik is és van választék is.

júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Felnevelkedett egy sérült nemzedék, ahol már jellemzőbb volt, hogy hiányzik az egyik szülő (válás, egyszülős "család", munkanélküliség), akik nem adtak sem kellő biztonságot-, sem megoldási opciókat a rájuk nehezedő problémákra.

Így senki sem felel meg senkinek sem.

júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Még visszatérnék itt egy kicsit (az elhangzott jó gondolatok után), oda, hogy azért még a net elterjedése előtt, még a 2000s évek elején/előtte ,tényleg lehetett ismerkedni egy összeállított magnókazettával :)

Vagy elvittem moziba, felöltözött, izgult, úgy mint Te, voltak kétségei, nem volt teljesen biztos magában..Aztán egy esemény volt egy mozi, egy koncert, vagy hogy áthívtad vacsorázni.

Én még hál istennek kaptam Nőktől szerelmes levelet is, több oldalakat is. Ma még, kérdező:

Az életen kívül is, az online térben is kőkeményre van hízlalva az egójuk, még az átlagos nőknek is, és ki sem kell mozdulni a otthonról, előkapja a telefont, és válogat.

Kitágult a világ előttük.

Sokszor elgondolkodtam már, hogy miért van az, hogy majd minden romantikus vers, könyv, film írója férfi. Lehet hogy csak mi pasik társítunk a törékeny testhez, egy törékeny lelket is ma sokszor.

Aztán vannak a normális Nők, de ők még valami spirituális csoda folytán folyamatosan a bunkókkal leveleznek, végül azok közül választanak. :)

júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Senior Séf ***** válasza:
50 éve kezdtem csajozni. A mai fiúk beszarnának, ha annyi fiaskót kellene elszenvedniük. Nem tudom, másnak hogy ment, de nekem átlagban 5-6 sikertelen kísérletre jött egy siker, pedig külcsín terén nem bánt velem szűkmarkúan a sors.
júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy könnyű ma egy nőt fölszedni, az hazudik.

Nem könnyű. Sőt. Kifejezetten nehéz.

Ma a nők irányítanak, ők lettek az Univerzum.

Csak a jóképű, kifejezetten szép férfiaknak van esélyük, mert minden a külsőről szól.

júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Szerintem könnyű, csak nem a topmodelleket kell megcélozni. Azokat is könnyű, de csak ha milliárdos vagy. Sorban állnak náluk...

júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16.

Nen célzom a Top modelleket sőt.

Elmondom, hogy még a szépnek mondottakat sem, mert még azoknál is borítékolva van a csalódás.

Ma csak az átlagos, vagy az alatti nòkre van esély.

Akik csak egy picit is megütnek egy szintet, azok már nagyon jó pasit akarnak, és nem átlagosat.

Nekik már sportoló, énekes, szinész, orvos, celeb, felső vezető, ügyvéd, meg ilyen tipusú pasi kell.

Nade igazuk van. Amelyik nő tudja magáról, hogy szuper jól néz ki, az teljesen nyugodtan válogathat, a jobbnál jobb pasik között.

júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!