Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti a "nő dug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti a "nő dug pasit felcsatolhatóssal" dolgot még heterónak tartjátok vagy inkább enyhén biszexnek?

Figyelt kérdés

júl. 5. 22:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
Stimmel. De ezen logika alapján nem az következik, hogy a személyiségünk illetve a főbb személyiségjegyeink is ugyanúgy meg vannak ezzel határozva?
júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%
21# nem tudom mit vitatkozol meg probalsz meggyőzni. Számomra bzis és én pedig nem érzem magam nőnek ha én dugok,ennyi. Hiába pattogsz
júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem pattogok, próbálom megérteni, hogy szerinted, esetleg mások szerint pl. hol van a határ abban, hogy mi a férfi és mi a nő szerepe, egyáltalán van-e ilyen és nem csak a szexualitásban, hanem összességében a párkapcsolatban?
júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
Itt most csak a szexről volt szó, és egyéni véleményeket kértek. Az enyém ez. Többet nem tudok hozzáfűzni
júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%
Alapvetően, ha csak kipróbálás szintjén megy, akkor heterónak tartom. Ha ez rendszeres, az már más kérdés, szerintem ha csak nő dugja a pasit, attól lehet heteró, csak mondjuk a szub oldalt kedveli.
júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
43%
Hetero, de kevés pasinak áll jól. 27N
júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
26: Ezt hogy érted?
júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha "megelégszik" ennyivel mindkét fél, akkor hetero (ettől függetlenül nekem nem jön be szexuálisan). Ha azért van ez a felállás, mert vágynának másra, és ez egy tűrhető kompromisszum egyelőre, akkor már min. bi.
júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!