Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti a "nő dug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti a "nő dug pasit felcsatolhatóssal" dolgot még heterónak tartjátok vagy inkább enyhén biszexnek?

Figyelt kérdés

júl. 5. 22:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%

Hé, ne felejtsétek már el, ill aki még nem tudná, a férfi "G"-pontja a prosztata ami seggén keresztül érhető el!

Akkor búza vagy biszex az illető ha férfitől szeretné az ingerlését!

júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
11# ne haragudj de akkor se tudnék férfiként nézni rá,ha nekem kéne megraknom őt... meg magamra se nőként ha én dugnék. Természetellenes az egész
júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
28%
12: van millió fétis, ami másoknak taszító/undorító, attól még nem lesz buz.s.
júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%
13# megengeded hogy annak tartsam aminek akarom? Számomra bzis. Ha nullára pontozol,ha a fejedre állsz, akkor is számomra bzis egy pucsito szőrös férfi test
júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
A négypipással vagyok. Ne pucsítson nekem a pasi. Se azért hogy felcsatolóssal megdugjam, se azért hogy megujjazzam. Engem is undorít a végbélben turkálás, még eszközzel is. Soha nem tenném meg senkinek. Ha kérné akkor ott helyben kiábrándulnék és vége lenne. Megvan a Szex és New Yorkból az amikor Miranda kifog egy ilyen seggét riszáló pucsítós nyomorékot aki ezt akarja? Zseniális jelenet, megmutatja hogy hányunk be és hogy hoz le az életről is egy ilyen 🫨
júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
A 15 vagyok. Ennyi végbélben boldogan turkáló nő van itt? :D
júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
Beszédesek a válaszok, elsősorban a nőktől származóak. Más kérdések alatt amikor nőies és férfias tulajdonságokról van szó, akkor általában az a női álláspont, hogy ilyenek nincsenek, emberi tulajdonságok vannak és miért ne lehetne egy nő ugyanolyan erős jellemű, határozott, sikeres, versengő szellemű, stb. Itt meg inkább az, hogy azért nehogy már nő dugjon férfit, mert az milyen már. Nem érzitek, hogy egyébként ugyanarról van szó, csak az egyik konkrétan fizikai kontaktus a férfi és a nő között, míg a másik nem?
júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%
17# senki soha nem mondott olyat, hogy nincsenek különböző fizikai tulajdonságok.Ennek következtében a fiukra futyi nőtt,a lanyokra punci. Személy szerint én szeretem ezeket rendeltetésszerűen használni
júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%

18: Lássuk jól értem-e? Tehát szerinted azzal, hogy megszületünk férfi vagy női testbe, el van döntve, hogy mi a szexuális szerepünk? Ha férfi lettem, akkor én dugom meg a nőket, ha nő lettem, akkor engem dugnak meg a férfiak, mert ez így rendeltetésszerű, ehhez vannak fizikai adottságaink, amin nem változtatunk?

Ellenben a személyiségünk nem úgy néz ki, hogy a férfiaké pl. egy kék fénylő gömb, a nőké meg piros, hanem mindenki maga dönti el, hogy mi akar lenni és akár dönthet úgy a nő, hogy ő pedig kék lesz a férfi úgy, hogy ő piros, vagy akár lehetnek mindketten lilák, zöldek, feketék, fehérek, stb?

júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%

Lássuk jól értem-e? Tehát szerinted azzal, hogy megszületünk férfi vagy női testbe, el van döntve, hogy mi a szexuális szerepünk


Heteróéknál igen

júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!