Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos 30 éves férfinak a mai Mo.-n csak 40-50 éves nőknél van esélye?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a mai Magyarországon a társkeresés helyzetét az Y generációs férfiaknak, siralmas. 30-35 éves férfiak azok kb. a 40-50 éves nők között tudnak csak társat találni, már ha valóban átlagosak külsőre. Ha csúnyák, akkor meg még az idősebb korosztályból se nagyon találnak semmit. Ebben az országban krízis van ilyen szempontból.

Külföldön nyugatabbra annyival jobb a helyzet, hogy ázsiai, latin-amerikai, afrikai nőkből nagy a választék, de fehér (kaukázusi) nőkből ott is hiány van, leszámítva néhány nehéz helyzetbe került ukrán nőt. De itthon még azok sincsenek.

Hogy jutott ide a világ? Mi történt ezzel a generációval?


júl. 3. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Kibékülnék egy 40-es nővel, de még ez is lehetetlennek tűnik. 30 évesen SENKINÉL nincs esélyem sajnos. Mondjuk én fosul nézek ki, szóval nem csodálom.
júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Ezek a fiatalkori férfitöbblet tipikus tünetei. De nyilván nem ennyi az egész sztori. A tinder, meg ennek révén a női hipergámia felvirágzása cseszte szét a dolgokat teljesen.

Én is egy 40-es nővel jöttem össze végül, ha éppen vonzódsz az idősebb nőkhöz is akkor ugye ez nem nagy baj, főleg ha nem akarsz gyereket magadnak. Akiknek viszont más az ízlésük vagy gyerekeket akarnak azok nagyon megszívták átlagos külsővel és adottságokkal.

Sajnos szörnyű a helyzet

júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

A pszichológusom többször javasolta, hogy jöjjek össze egy 40-es jól karbantartott MILF-fel. Szó szerint idéztem.

Sajnos 33 évesen nem ők az eseteim és valószíszínűleg ez 60 éves korom előtt nem is fog megváltozni...


De igen, amúgy észrevettem, hogy az idősebb nők sokszor egyenesen imádnak. Valószínűleg egész nagy sikerem lenne abban a körben.

A 35 év alattiak viszont le sem sz...


Fel nem foghatom, hogy ez miért van és borzasztóan frusztrál. Kedvem lenne felrobbantani az egész világot miatta.

tegnapelőtt 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Mert a pasik sokkal rondábbak nyomibbak.
tegnapelőtt 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Jó el van qrva ez a mai világ, senki nem azt csinálja, ami a dolga lenne. Nem is lesz belőle semmi, csak egy kalap sz.r.
tegnapelőtt 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

"Kedvem lenne felrobbantani az egész világot miatta."

Én meg arról ábrándozok hogy a lávatenger elnyeli ezt a földet.

Szép kis ábránd, kár hogy nem túl reális

tegnapelőtt 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!