Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiak 30 - 40 százaléka teljesen láthatatlanok a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert úgy néznek ki olyan a kisugárzásuk, olyan valami baj van velük
júl. 2. 15:56
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Szép terelés...

Egyébként elutasította a srácot, tehát észlelt egy érdeklődést - még egy közeledést is -, mert volt mit észlelnie. Nem ám, hogy semmi, rá sem nézett a gyerek, hanem még a "kis gnóm" kapálózott volna amiatt is, hogy tegye már meg, csak sikertelenül.

Nálad meg nyilván azért nem kezdeményezett, mert érzékelte, hogy nem vagy nyitott rá. Biztos meg kellett volna tennie... Ja, nem. De pl. engem azért simán erre biztatsz, hogy nem baj, ha nincs sem szemkontaktus, sem semmiféle nyitottságra, érdeklődésre utaló jel, akkor is... Te sem gondolod komolyan!

júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
76%

41#

"De pl. engem azért simán erre biztatsz, hogy nem baj, ha nincs sem szemkontaktus, sem semmiféle nyitottságra, érdeklődésre utaló jel, akkor is.."

Én nem biztattalak semmire, összekeversz valakivel

Amúgy meg a sztorim kapcsán tévedsz, a nyomi srác konkrétan bepróbálkozott a nyomi csajnál, nem csak várta a csodát. Láss csodát, ha annál a csajnál próbálkoztak akkor mindenkinél próbálkoztak már! Igaz hogy a saját szintje, de legalább korabeli hímnemű. Ja hogy az nem elég jó, hát így jártál

júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
62%

34: én nem úgy akarok bepasizni, hogy eljátszom, hogy más vagyok, mint aki. Szerintem a másik féllel szemben is szemétség.


Összejönne valaki velem, mert eljátszom, hogy szoknyás, sminkes, kuncogós cicuska vagyok, ha meg már beetettem, változhatok vissza olyanná, akire nem nézett volna rá kétszer?


Lehet ez működik, ha valaki egyéjszakásokat keres, de kapcsolatban nem lehet színészkedni. Legalábbis jófélében nem kéne.

júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
48%

"Összejönne valaki velem, mert eljátszom, hogy szoknyás, sminkes, kuncogós cicuska vagyok"

Ez viszont érdekes!

Ez a mondat kb. a beismerése a nyílt nőietlenségnek. Tehát azt mondod hogy nem hozod alapból azokat a dolgokat amit a legtöbb nő tud, de te nem is akarod hozni mert ez nem illik hozzád.

Nos akkor elárulok egy "titkot"

A férfiak elsősorban a NŐIES nőket szeretik, az vonzza őket. Ezt sokféleképpen lehet fokozni és elérni, de ha neked ez nem jön be és élből elutasítod, akkor legalább ne csodálkozzál már hogy az összes férfi levegőnek néz!

Azért nem kéne ennyire semmibe nézni a másik oldal igényeit sem, nem a csúnya arcotokról van itt szó az Isten szerelmére!

júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
48%

#35 „Ilyen beszélgetéskezdeményezős taktikával mondjuk már próbálkoztam párszor. Eredmény: rövidre zárás, majd kihátrálás.”

Lehet többször is próbálkozni, persze célszerű nem ugyanannál a személynél.

#43 „én nem úgy akarok bepasizni, hogy eljátszom, hogy más vagyok, mint aki.”

Nem kell eljátszani semmit. Ha érdekel valaki, és ezt te egyértelműen a tudtára adod, akkor abban mi a színészkedés?

júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
45. Már elképzelésük sincs arról milyen nem színészkedni, annyira a személyiségük része...
júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
35%

44, nem magamról írtam, csak így könnyebb fogalmazni. Az egész feltételes módban van. Fennakadtál a baromságon, a lényegen átsiklottál. Teljesen mindegy, valakivel miért nem jönnek össze. Szerinted normális dolog megerőszakolni magad egy kapcsolatért?


Tegyük fel, belém szeretsz, és kideríted rólam, hogy imádom, ha egy férfi mindig öltönyt hord, vagy épp sportszerelést, hip hopot hallgatok vagy mulatóst, akármit képzelj el, amitől teljesen kész vagy, ellene megy a személyiségednek, és tudod, hogy miután dugtunk és lenyugodtál, nem fogod tudni eljátszani, hogy az te vagy.


Köszönöm amúgy, hogy leírtad, hogy minden férfi sekélyes, és ők a nők még kisebb százalékát látják vonzónak. (És mind egyformák.) Értékelem az őszinteséged.

júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
57%

"Köszönöm amúgy, hogy leírtad, hogy minden férfi sekélyes, és ők a nők még kisebb százalékát látják vonzónak. (És mind egyformák.) Értékelem az őszinteséged."

Hogy mi van?

Itt elvesztettem a fonalat

Most az hogy a férfiak a nőies nőkhöz vonzódnak az sekélyes?

A nők egy kisebb része csak nőies?

Ember te most miket hordasz itt össze?!?

júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
33%
48: Ha jól sejtem, arra gondolt, hogy elég "jó", hogy nektek csak akkor nőies, illetve nő egy nő, ha hozza ezt a kikent-kifent pitsa stílust. Farmerben, sneakerben, pólóban, sminkeletlenül, sima kiengedett hajjal nem. Ugye amiről szó volt: így már egyből láthatatlan...
júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
62%

49-es pontosan értette.


De 48-as, a kiakadási jeleneted nem tereli el a figyelmem arról, hogy nem válaszoltál a kérdésre. Tudnál-e úgy viselkedni, ahogy nem jön természetesen? Eljátszani, hogy szereted azt, ami taszít, utálod azt, ami vonz?

júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!