Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiak 30 - 40 százaléka teljesen láthatatlanok a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert úgy néznek ki olyan a kisugárzásuk, olyan valami baj van velük
júl. 2. 15:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
15%

#25, „Úgy nem lehet kezdeményezni, hogy nincs semmi megelőző pozitív, biztató jel.”

Magyarul 0-szor próbáltad a kezdeményezést.

Pontosan erről beszéltem a korábbi válaszomban, hogy ti nők inkább sajnáltatjátok magatokat, meg kifogásokat kerestek (fostok a csalódástól) ahelyett, hogy megpróbálnátok az ismerkedést.

Jajj, nem veszi fel veled a szemkontaktust? Akkor érd el, hogy felvegye! Ne mindig csak elvárd a sülgalambot, hanem tegyél is érte!

júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
47%

31, a nők nem zaklatnak, cucu.


Írd le, hogy kéne csinálnia. Hajrá, randiguru.

júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
42%
Igen, írd már le konkrétan, lépésről lépésre, kérlek! Így akkor onnan kezdve, hogy hogyan érjem el, hogy felvegye a szemkontaktust, ha amúgy eszében sincs. Az nem elég, ha csak nézem. Lábára kéne lépnem "véletlenül" vagy...? Mégis hogy kell ezt elképzelni? Hogy lehet ezt kierőszakolni, ha nem jön? Nem érzed, mennyire nonszensz?
júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
40%

#32 „a nők nem zaklatnak, cucu. Írd le, hogy kéne csinálnia. Hajrá, randiguru.”

#33 „Nem érzed, mennyire nonszensz?”

Kezdjük ott, hogy egy férfi figyelmét nem túl bonyolult felkeltenie egy nőnek.

Ugye az szokott lenni a nők stratégiája, hogy előnyös ruhát vesznek fel, szépen kisminkelik magukat, és hajukkal is kezdenek valamit. Bármilyen hihetetlen, a nők 99%-nak sikerül ezt ilyen módon elérnie.

DE ha ez netalántán nem működne (mert szerintetek vak a férfi), akkor még mindig oda is lehet menni hozzá, és meg is lehet szólítani, beszélgetni vele.

És már meg is van oldva zaklatás nélkül. Voila! Mi ebben a bonyolult? 🙄

júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

34: És akkor most leírtad, hogy külső... Aha, pont erről van szó. Az amiatti láthatatlanságról. Mert nem vak a férfi, ezt senki nem állította, azt viszont igen, hogy legalább olyan válogatós, ha nem válogatósabb, mint amilyennek a nőket tartjátok.

Egyébként ronda nő "előnyös" (a saját stílusához valószínűleg egyáltalán nem passzoló) ruhában feszengve, vakolattal, frizurával is ronda marad, és tőle az igyekezet nem értékelve lesz, igényességnek titulálva, hanem szánalmas bohóckodásnak tekintve.

Ilyen beszélgetéskezdeményezős taktikával mondjuk már próbálkoztam párszor. Eredmény: rövidre zárás, majd kihátrálás. Mert ugye ha nem jön be a nő, akkor vele minek, inkább olyannal, aki bejön vagy egy azonos nemű ismerőssel, baráttal.

júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
30. Én ettől a konkrét helyzettől nem vártam semmit, csak arra akartam rámutatni, hogy nem tilos nőként kezdeményezni és ha vannak jelek, nyugodtan léphet a nő is. Valóban nem vagyok top pasi de hívott már el lány kávézni, semmi megalázó nincs benne, volt amiből kapcsolat lett.
júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál a kérdésre, 36-os (26-os)! Például ezekkel a lányokkal, akiket említesz, hogy elhívtak kávézni, úgy volt, hogy egyáltalán rájuk sem néztél vagy max egyetlen rövidke kis pillanatra igen, onnantól viszont soha többé? És ők meg ezen felbátorodva kezdeményeztek? Ha igen, nagy mágusok lehettek, hogy ebből felismerték, mennyire bejönnek neked, annak ellenére, hogy épp az ellenkezőjét jelezted. De gondolom, nem így volt azért...
júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
37. Volt előzménye. Beszélgettem velük, húztuk kicsit egymás agyát, de ha rajtam múlott volna, nekem nem lett volna tököm elhívni normálisan randizni. Nem a semmiből jöttek oda, ahhoz tényleg látnoki képességek kellettek volna mert én nem vagyok az a típus aki mindenkivel szemez meg bókolgat :D
júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
41%
Na, erről van szó, köszi. Tehát csak volt előtte biztató, pozitív jel, ráutaló magatartás. És olyan nincs, hogy ezt nem veszi észre az ember. A hiányát pedig még inkább. Nyilván ha beszélgetés, "húztuk kicsit egymás agyát" helyett egy tőmondattal rövidre zártad volna a kommunikációt, és onnantól max illemből köszöntél volna, amikor látjátok egymást, akkor nem lett volna semmi. Itt a "kolléga" (a 2 pipás) meg bizonyára úgy képzeli el, hogy dehogynem, akkor kell csak igazán rákapcsolnia és nyomulnia nőnek... Minél jobban letojják vagy lerázzák, tartják tőle a távolságot, neki annál erőszakosabban tapadnia.
júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
49%

Jól emlékszem a szegény nyomi kolleginára akinek tetszettem, bár félt próbálkozni szerencsére.

Namost ha kettőnkből indulnák ki akkor igazat adhatnék femcel siránkozós barátainknak, dehát ez butaság, ugyanis ez nem 2 szereplős játék volt. Nekem nem jött be, mert nem az én szintem, de a hasonszőrű nyomi srácnak meg bejött. A csaj meg elutasította a srácot ahogy illik, a csaj is és a srác is azóta is szűz, a csaj meg is érdemli. Olyan ocsmány hogy csak "kis gnóm g.cinek" csúfolták a háta mögött (nem én), de neki a nálánál sokkal különb személyem kellett volna vagy mégjobb, hát ez van, a hipergámia egy bizonyos szint alatt egyszerűen nem működik. Erről nem a férfiak tehetnek, nekünk is vannak igényeink. Kizárólag ti tehettek a sorsotokról, nem más.

júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!