Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiak 30 - 40 százaléka teljesen láthatatlanok a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert úgy néznek ki olyan a kisugárzásuk, olyan valami baj van velük
júl. 2. 15:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
54%

Igen, mert a nők csak a manit és a kiállást nézik. A belsőt nem, holott sok nő pont erről ugat, hogy: "Nekem a belső a fontos".

Ki érti ezt?

júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
48%
Igaz. De én inkább az online társkeresőket okolom (Tinder és társai). A kezdeményezést még mindig a férfiaktól várják el, gyakorlatilag a nőknek online még kényelmesebb dolguk lett így mintha csak egy játék lenne az egész.
júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
73%
Nőként mondom hogy 90.
júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%
19:09 Férfiként írom, hogy nem érzem, hogy 50% felé menne azért ez az arány. :)
júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
55%
Férfiak meg 25 év felettieket, 59 kg felettieket nem látják. Az hány százalék?
júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
40%
15: Vedd még hozzá a nem szép arcúakat, nem "csinosan" öltözködőket stb., mert őket sem, akkor sem, ha 25 alattiak és 5x kilósak. Ki is esett a nőknek nem csak 30-40%-a. És még a férfiak panaszkodnak...
júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
72%

Statisztikák alapján a nők szerint a férfiak 80%-a átlag alatti... abszurd az egész.

Szóval ha férfiként te tükörbe nézel és mondjuk átlagosnak gondolod magad, olyan 5/10-nek, akkor abból nyugodtan vonj le még 2 pontot minimum és megkapod azt, hogy egy átlagos nő hogyan fog téged látni.

júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
54%

"Szóval ha férfiként te tükörbe nézel és mondjuk átlagosnak gondolod magad, olyan 5/10-nek, akkor abból nyugodtan vonj le még 2 pontot minimum és megkapod azt, hogy egy átlagos nő hogyan fog téged látni."

Pont így jártam én is. Photofeeleren meg is kaptam a 3-at, pedig ugye semmiféle baj nem volt velem. Akkor értettem meg hogy a nőknek sokkal több kell

"És még a férfiak panaszkodnak..."

Persze hiszen nekünk van rá okunk is. Nektek meg semmi.

Valójában 40 alatt még bőven van rátok kereslet bármire, 40 fölött szexre akármikor jóképűekkel is.

Kinézetre pedig akár kövér akár sovány hatalmas a kereslet, rengeteg hájfétises igénytelen férfi van, tapasztaltam.

Arcra meg annyi hogy ne legyetek a legcsúnyább 10%, brutális elvárás ugye?

Férfiaknál ez a szám 80% bocs

júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen láthatatlan pasi lennék...


Semmi bajom a nőkkel, meg a visszajelzések alapján nekik sincs velem, kedvesek velem, el tudok velük beszélgetni, nem kerülnek el stb. De nem sikerül szintet lépnem egyiküknél sem valahogy úgy érzem hiányzik nekik valami plusz. Szinte teljesen biztos vagyok abban hogy a külső az, ami gátat szab ennek. A nők olyan férfit keresnek, akivel jó megjelenni, mint egy szép ruha amit felvesz, na olyan neki a férfi is, én meg nem vagyok annyira jó megjelenésű és ezért maradhatok láthatatlan.

júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
27%

"Valójában 40 alatt még bőven van rátok kereslet bármire, 40 fölött szexre akármikor jóképűekkel is.

Kinézetre pedig akár kövér akár sovány hatalmas a kereslet, rengeteg hájfétises igénytelen férfi van, tapasztaltam.

Arcra meg annyi hogy ne legyetek a legcsúnyább 10%, brutális elvárás ugye?"


Ahogy te azt elképzeled. A valóság más.

Engem soha le sem szartak. Nem jóképűek sem, nemhogy jóképűek. Most 33 vagyok, de így volt huszonévesen is, tiniként is. Hiába voltam és vagyok vékony, az úgy nem jó, hogy nincs hozzá mellem meg fenekem. Arcra nem tudom, melyik az a szint, ami már a legcsúnyább 10%-ba sorolható, de nem is kell abba beletartozni, elég, ha nem olyan szép, mint akikre instán meg itt-ott megy a nyálcsorgatás, már láthatatlan.

Ha mindent egybeveszünk - nem tökéletes alkat és arc, nem talpig smink, belőtt frizura, extra nőies és szexi öltözködési stílus stb. - ez is simán megvan 80%, bocs. Pont ugyanolyan jogos mindkét nem részéről a panaszkodás.

júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!