Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy a férfiak 30 - 40 százaléka teljesen láthatatlanok a nők számára?

Figyelt kérdés
Mert úgy néznek ki olyan a kisugárzásuk, olyan valami baj van velük
júl. 2. 15:56
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
54%

20-as: baromság. Rád is iszonyat nagy kereslet lenne, csak TE NEKED nem felel meg senki és mivel számodra is a legtöbb férfi - akik amúgy tök átlagosak, normálisak - láthatatlan, úgy érzékeled hogy senkinek sem kellesz. Ha a nagy összesség csak egy töredkéből hajlandó válogatni a nők 99%-a akkor persze, hogy "nincs normális férfi".

Olyan ez mintha elmennél szafarira, ott legelészik egy csomó állat, de te csak egy specifikus fajt tartasz érdekesnek, amelyik persze elvész a tömegben, aztán hazajössz, "hogy ááá nem láttam semmit, unalmas volt az egész"...

júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
34%

#20, „Engem soha le sem szartak. Nem jóképűek sem, nemhogy jóképűek.”

Ugye van az a mondás, hogy: Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez. Ezt lefordítva ismerkedésre: Te hányszor kezdeményeztél férfiak felé egyértelműen?

Csak mert nőknél az is egy tipikus probléma, hogy már pusztán azt is sikertelenségnek veszik, ha egy férfi sem kezdeményez náluk. De basszus, nektek még mindig ott a lehetőség lépni! Ezzel szemben nekünk férfiaknak alapból nincs ilyen 2. opciónk, ha nőkkel szeretnénk ismerkedni.

júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem megvan az 50-60% is, de mindkét nemre igaz.

Ha túlsúlyos vagy és/vagy ronda a fejed, kb le sem szarnak.

júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
57%
Volt szintemen felüli csajom aki azért szakított velem, mert sokan bszogatták hogy hogy lehet ilyen férfival együtt (mint én), nem illünk össze, nem az ő szintje, nem nézek ki jól cseszegették stb. Aztán dobott is, mert közben igazat adott ezeknek a kommenteknek...
júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
58%

21: Te már csak tudod... Legalábbis úgy gondolod. Nyilván csak "nem veszem észre" ezt az iszonyat nagy keresletet. Érdekes, más nők esetén egyértelműen észrevehető még számomra, külső szemlélő számára is, de a saját esetemben bizonyára épp az ellenkezőjéből kellene ezt felismernem: abból, hogy rám sem néznek, nincs szemkontaktus, hiába keresném, nincs mosoly, semmi nincs. Ezek szerint 2024-ben úgy működik a dolog, hogy bizonyos külső alatt minél jobban ignorálnak, valójában annál jobban odáig vannak érted, csak hát ugye túl ostoba vagy ezt felismerni. Hagyjuk már.

Ez egyúttal válasz a #22-re is. Úgy nem lehet kezdeményezni, hogy nincs semmi megelőző pozitív, biztató jel. Vagyis lehet, nonverbális kommunikációban és úgy en bloc szociálisan nem túl erős férfiak szoktak (jobb nőknél), aztán csodálkoznak, hogy nem működik. Nyilván így kellene nekem is, beleállni az aurájába annak, aki ügyet sem vet rám, rosszabb esetben kifejezetten viszolyog is tőlem, és elkezdeni pofázni, nyomulni, meghívni egy kávéra stb.

júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
57%
25. Én elég visszahúzódó vagyok, nem nagyon merek kezdeményezni nőknél. Ha beleállnál az aurámba és elhívnál kávézni, lehet hogy elmennék veled. Nem venném sértőnek. Nincs megkötés, hogyan KELL ismerkedni, nem vagyunk egyformák.
júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
44%

"40 fölött szexre akármikor jóképűekkel is"


Csak nem mindenki akar gechicsésze lenni.

júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Már belinkeltem egyszer.


A férfi szerint az emberek 95%-a "undateable", a nő szerint 75.

júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
41%

És annyira visszahúzódó vagy, hogy egyáltalán rá sem nézel arra, aki tetszik? Ha igen, akkor várhatod a kezdeményezést... De ez meg már nem a (külsőd miatti) láthatatlanságról szól.

Azért ismerjük el, a legtöbb férfi nem ilyen. Lehetnek jó néhányan visszahúzódók, kezdeményezni nem merők, de olyanok, akik soha rá sem néznek a nőre, az általa kezdeményezett szemkontaktust is kerülik, nagyon kevesen. Nyilván az ember nem egy ilyen kisebbségből indul ki.

júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
58%

#26


Ha nem vagy valami kimondottan jó pali, ne nagyon várd hogy csajok hívjanak randizni.

Másrészt 25-nek igaza van, süket duma ez hogy biztos nem veszed észre.

Hidd el, elég nyilvánvaló ha rád van állva valaki.

júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!