Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok szakállat/borostát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakállat/borostát növeszteni, ez nagy red flag a nőknél (36f)?

Figyelt kérdés
Így ennyi idősen már hátrányként élem meg hogy alig tud szőrösödni az arcom, a korban hozzám illő nők már férfias kinézetű férfit akarnak szerintem. Igaz próbálom mással kompenzálni, otthon edzek, izmosodok 175cm/88kg vagyok (van ház, autó is). Nem akarnék szakállat de azért nagyon irigylem azokat akiknek rendesen növekszik.

júl. 1. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

"Nem akarnék szakállat" - Akkor örülj, hogy nincs rá gondod.

Sok nő nem is szeretei, én sem.

júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, van-e vagy nincs, sokaknak jól áll, de nem lényeges külső tulajdonság.
júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van és így se kellek senkinek
júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De azért a borosta jól tud néha kinézni, nem kell hozzá igénytelennek lenni, nekem még az sincs. Olyan érzésem van hogy nem tudnánam rám férfiként tekinteni a nők már ebben a korban.
júl. 1. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, férfiként írom: érdemes lenne endokrinológiai vizsgálatra menned. Lehet, hogy hormonális problémák állnak a háttérben.
júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott szemmel járnál, látnod, hogy nagyon nem csak szakállas férfinek van nője a korosztályodban. Max. akkor fura, ha 12 éves kisfiú feje van az illetőnek 36 évesen, de az azért elég ritka.
júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Minoxidil segíthet, de sokáig kell használni.
júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
A minoxidil önmagában nem elég, kell dht hormon is, ha alacsony a dht szinted akkor növelni kell, ettől szőrösodni fogsz, viszont a hajad az fél, 1 éven belül elmegy. Kopasz leszel, viszont lehet, hogy lesz dús borostád, szakállad.
júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

"Kopasz leszel, viszont lehet, hogy lesz dús borostád, szakállad"



Akkor lehet, nalam van a Szent Gral? Hajam is van es szakallam is.



40F incel

tegnapelőtt 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van párom, de nekem pont nem tetszik az arcszőrzet egy férfin, és én is sok ilyen nőt ismerek akinek ez nem jön be. Én ezen nem aggódnék. Rengeteg nőnek nem jön be.
tegnapelőtt 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!