Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok Molnár Miléna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Molnár Miléna és Lengyel Sándor kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudok róluk, csak annyit tudok, hogy a csaj szereti a pénzt meg a tyúkokat, szóval gondolom jól elvannak.
tegnapelőtt 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a frnaciák elvitték a tippmixem szakad rólam a viz öcsém kib.aszom a tv-t a ablakon
tegnapelőtt 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép nőkhöz sok pénz kell. Ennyit gondolok.
tegnapelőtt 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
🤑🤑🤑🤑🤑🤑 erős gyomor
tegnapelőtt 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

3 hozzam pl nem kell sok pénz

Csak egy nagyon jó pasi, az sem baj ha havi 300-at keres

tegnapelőtt 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5. olyan vagyok mint steven szegál meg krisztiano Ronaldo, ha vége a meccsnek írj rám öcsém
tegnapelőtt 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém már kizáró ok
tegnapelőtt 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hu more szakad rólam a víz
tegnapelőtt 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Ismerem a férfit, Lengyel Sanyi az EOS alapítója.

Nem tudom most még csinálja-e ezt.


Csoda, hogy miből él ilyen jól, sok pénz = nagyon jól is néz kik, itt nem egy vén öreg csóka és egy fiatal pláza cicáról van szó, hanem egy kiemelkedően jó karban lévő férfi és egy nagyon csinos lányról.


Amúgy én úgy tudom a mai napig nem vált el, nyitott kapcsolatban van a feleségével. Egy szexuálpszichológus nő, aki egyáltalán nem egy Miléna stílust képvisel :D de 30+ éve házasok.



Nekem személy szerint nem kellene, a nárcisztikus itt nem is szó, rá valami egészen más nemlétező a nárcisztikus hatványozott jelentése lenne igaz :D


Szerintem a lány, amilyen szép, jobbat is kifoghatnak (külföldön).

tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9 sztem nem nez ki jól és öreg

Tudod kinek kellene egy ilyen papa


Az tuti hogy beteg a pasi

Eleve az ilyen coach idióták mind betegek de egyszer hallottam hogy beszél a csajjal liveban


Mondjuk a csaj meg segghulye, úgyhogy jó az neki

tegnapelőtt 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!