Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz vagyok, vagy ennyire prűd körülöttem mindenki?

Figyelt kérdés
A legutóbbi tinder randin esett meg velem, hogy a srácnak felállt, és láttam. Egy vékony nadrágban volt, mintha valami öltönynadrág lenne. Próbálta rejtegetni, de nem nagyon ment neki, én persze úgy csináltam, mint aki nem veszi észre. Meséltem az egyik barátnőmnek, aki szörnyülködött, miközben nekem nagyon is tetszett, hogy bejövök neki. Sőt, az igazság az, hogy még kicsit be is indított, pedig nem volt különösebben az esetem, mégis, azóta ő jár a fejemben. Barátnőm majdhogynem lekurvázott emiatt. Tényleg nem normális, hogy tetszett nekem ez, vagy inkább a barátnőm túl prűd?
jún. 30. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha az illeto izgatna fel meg... de latszik te is olyan oszton leny vagy mint a ferfiak..
jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem a lányok undorítónak tartják, ha egy srácnak feláll rájuk. Ja, hogy azért mégsem...
jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
10-es, én úgy tudtam, az a szánalmas, ha nem áll fel...
jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Milyen szituacioban allt fel? Kavezoban egymassal szemben ulve?

Vagy padon smarolva?

júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!