Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz vagyok, vagy ennyire prűd körülöttem mindenki?

Figyelt kérdés
A legutóbbi tinder randin esett meg velem, hogy a srácnak felállt, és láttam. Egy vékony nadrágban volt, mintha valami öltönynadrág lenne. Próbálta rejtegetni, de nem nagyon ment neki, én persze úgy csináltam, mint aki nem veszi észre. Meséltem az egyik barátnőmnek, aki szörnyülködött, miközben nekem nagyon is tetszett, hogy bejövök neki. Sőt, az igazság az, hogy még kicsit be is indított, pedig nem volt különösebben az esetem, mégis, azóta ő jár a fejemben. Barátnőm majdhogynem lekurvázott emiatt. Tényleg nem normális, hogy tetszett nekem ez, vagy inkább a barátnőm túl prűd?
jún. 30. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőd éretlen inkább.
jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én szerintem is izgató tud lenni a "dolga". Nem vagyok prűd, se kurwa.
jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is izgató. Nem értem a barátnődet.

27N

jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehet majdhogynem lekurvázni valakit?
jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4: eufemizmussal?
jún. 30. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem kellene mindent kipletykálni a bnődnek, és akkor nem kapnál ilyen megjegyzéseket. Ha meg elpletykálod akkor viseld el a véleményét.
jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális vagy. A baratnőd van 12 éves szinten.
jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak sajnos még prűd lányok.

Miért ne izgulhatnál fel arra, hogy a másik felizgult rád? Teljesen természetes. :)

jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Természetes reakció.

N

jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit szánalmas. Mármint a pasik, akiknek a semmitől feláll.
jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!