Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajozáshoz hasznos tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozáshoz hasznos tanácsokat inkább más férfiaktól lehet hallani, mint nőktől?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják azt, hogy a nők tanácsai nem jók, mert egy dolgot mondanak, de valóságban nem az olyan férfiakat választják, mint amilyeneket leírtak. A férfiak tanácsai meg durvább karaktert írnak le, de nyilván saját tapasztalat alapján mondják és lehet jobban át tudják adni az információt egy másik férfi számára.

tegnapelőtt 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nemtől függetlenül kaphatsz jó, illetve rossz tanácsokat is.
tegnapelőtt 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Arra hallgass, akiben megbízol.
tegnapelőtt 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak általában kerek perec az igazat mondják, a nők sosem az igazat mondják, a párkapcsolat is ezért olyan nehéz. Hanem mindent csak körbeírnak. A másik, hogy egy férinek jó eséllyel több csajjal van tapasztalata, egy nő pedig csak az ő szempontját látja.
tegnapelőtt 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért férfitól érdemes tanácsot kérni, mert a nő csak saját magából tud kiindulni ott, viszont egy tapasztalt férfi eltudja mondani neki mi vállt be. Egy nő is adhat egyébként hasznos tanácsot attól még.
tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kitől kérsz tanácsot, ha pecázni mész?


Másik horgásztól, vagy a haltól?

tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Egyiktol sem.



A horgasz nem akar konkurenciat, a hal meg nem akar a bogracsban rotyogni.



40F incel

tegnapelőtt 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak azt tudom mondani,hogy amit hallottam nőktől,h mi jön be nekik ,és amit a valóságban tapasztaltam,az totálisan különböző volt.

Nem hiszem,hogy ilyenkor ez valami kamuzás lenne a részükről, szerintem a nők amikor leírják,h milyen férfi jön be nekik,akkor tényleg komolyan így gondolják, csak ezt a racionális énjük mondatja velük, azonban éles helyzetben többségében sokkal inkább az érzelmeikre hagyatkoznak,ami teljesen mást diktál.

tegnapelőtt 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfitól, de az sem mindegy, hogy néz ki, mert egy jóképű pasi, akitől 10-ből 8 nőnek átázik a bugyija, az ne nagyon magyarázzon a személyiségről, meg a többi ilyen sz.rságról, mert első benyomásra ba..ottul nem amiatt keresik a nők a társaságát, de ha egy előnytelen külsejű férfi lát el olyan tanáccsal, ami használható, amivel ellehet érni, hogy ne küldjenek el már az első 2 percben, és lesz is valami a dologböl, arra azt mondom, hogy ez igen, ez tud valamit.
tegnapelőtt 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Egyiktől sem.


38F incel

tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:

5-ös okfejtése figyelemreméltó.

Tanácsot egyébként tapasztalt férfiaktól érdemes elfogadni, akiknek a női lélekről is van valami halvány fogalmuk.

tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!