Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit gondoltok egy olyan pasirol, aki fiatalabb, gazdag sikeres vallakozo, viszont egyedulallo es nem is akar komoly kapcsolatot ?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedik senkivel.

Nem akar kapcsolatot.


Elvan a sajat vilagaban, eli a luxus eletet.


tegnapelőtt 01:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Ő dolga. Lehet aszexuális.
tegnapelőtt 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
👍✌️
tegnapelőtt 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, hogy nem szexel.
tegnapelőtt 03:07
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
oh wow..
tegnapelőtt 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Van esze és nem akar egy kullancsot a nyakába !
tegnapelőtt 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen megértem, az ő dolga. Boldog ember, hogy megteheti, hogy úgy éljen, ahogy szeretne, és ha neki ez elég, akkor elég. Gondolom, sokan rácsimpaszkodnának, és ebből nem kér, mint ahogy a nyugalmát sem akarja megzavarni azzal, hogy neki alkalmazkodnia kelljen máshoz. Sokan szeretnének így élni, és az mennyivel jobb, amikor kényszerből van kapcsolatban valaki? Ez a pasi legalább nem ver át senkit, se saját magát, se a párját.
tegnapelőtt 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Úgy gondolom, hogy 50, 60. életéve után nagyon magányos lesz és valószínűleg meg fogja bánni, hogy csak szexkapcsolatai voltak és nincs senki az életében.
tegnapelőtt 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, az ő dolga.
tegnapelőtt 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Nézd,az éremnek két oldala van... Van esze, hogy nem "kell" csak azért a kapcsolat, hogy legyen, de biztos nagyon magányos út ez... Nehéz ma megtalálni az igazi társat, egyáltalán ha létezik, és nem csak egy tündérmese 🤔 Én nagyon magányos lennék egyedül,és ha anyagilag megtehetném biztos társsal szeretnék élni, de csak úgy, hogy nekem is jó legyen! A pénz diktál, ilyen az élet. 💸💷💰 34/N
tegnapelőtt 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, az ő dolga.
tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!