Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy fiú nem sikeres a lányoknál?

Figyelt kérdés

Legtöbb fiúnak tiniként összejön az első csaj, aztán ha szakít akkor előbb utóbb összejön más. Tehát nem kell hosszú ideig egyedül lennie és szinte magától alakulnak ki a kapcsolatok.


Én 20 évesen voltam először lánnyal, de nem volt a barátnőm, aztán 1 éven belül volt 2 csaj is akivel ismerkedtem de nem lettek ők sem a barátnőim, valamiért nem jött össze. Már több mint 5 éve nem jön össze semmi, még csak egy randi sem.

Mi lehet az oka ha valaki ennyire sikertelen?


máj. 5. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy nézel ki?
máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Külső és kevés pénz.
máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem vagy pocakos akkor unalmas vagy és csóró
máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

Vagy a külső miatt vagy a személyisége miatt, legrosszabb eset ha mind 2. Nyugi, én 27 évesen beláttam, hogy a külsőm nem jó, mivel láthatóan betegséggel küzdök,az emberi mivoltom meg senkit nem érdekelt sosem,ezért kénytelen voltam elfogadni, hogy nem kellek a nőknek.

Reméljük azért te nem jutsz erre a végső következtetésre 😉.

A lényeg a jó öltözködés,ápoltság,némi csábító deo,és a közeledés,kontaktus felvétele a nőkkel!

máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Az elsődleges a külső.

Aztán a társasági élet milyensége, mennyire vagy szociálisan jól "beprogramozva", mennyire vagy nagydumás, könnyen ismerkedős ÉS elégg ébátor ahhoz, hogy ténylegesen kezdeményezz és el tud viselni a várhatónak folyamatos visszautasítást.

A harmadik tényező, de ez inkább később jön be a képbe, a pénz. Nyilván ha már tiniként gazdag családból származol, előnyöd lesz, de itt is a pénz leginkább a külsőségekre üthet vissza. Magyarán több pénz, több és jobb minőségű ruhatár, jobb ételek (legalábbis ha valaki ad erre gazdagként) -> jobb külső, egészségesebb életmód stb.

Ugye később a pénz pedig azért értékelődik feljebb, mivel a család eltartó képesség egyik fő mérvadója.

De a legfontosabb mindig a külső. Mennyire vagy vonzó az ellenkező nemnek. Tehát lehet, hogy te azt gondoldo, ha kigyúrod magad ilyen batár nagy ogrévé akkor majd jobban fogsz tetszeni a csajoknak, a valóságban meg a 60 kilós, ecsetfejű szépfiú simán elhappol előled bármilyen nőt...

máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Vagy azért nem jön össze, mert olyan önbizalomhiányos vagy, hogy vagy nem is próbálkozol be egy lánynál se, csak várod hogy felszedjenek vagy sugárzod magadból az esetlenséget.
máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
5 ös jól irja! Elsődleges a külső. És valóban a menő, trendiskedő vékony magas fiatal fiúk viszik a legtöbb nőt. A konditeremben élő izomagyak már egy egeszes kis réteg nőnek imponál már. A kövérek meg sose voltak népszerűek a nőknél.
máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Az, hogy lényegében semmit sem tudsz az emberi kapcsolatokról, kérdező. Meg az ehhez kapcsolódó készségeid hiánya. Vagyis a manapság amúgy igen gyakori szociális analfabétizmus. Ha ugyanis ez nem lenne igaz rád, akkor magadtól rájöttél volna (minimum utólag), hogy miért nem kellettél annak a két csajnak.
máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Na de ebben az 5 évben tettél is valamit érte, hogy ne legyél szingli? Az is lehet rossz helyen keresgélsz, unalmasnak tűnsz, nem kommunikálsz jól.
máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy még nem "incelezett" le senki, de mindjárt megkapod. :)
máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!