Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik random ráírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik random ráírnak nőkre social median, ez mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Nagy számok törvénye alapján tuti működik, de valaki írhatna tapasztalatból hogy mennyire hatékony a dolog.


Pl. napi 10 nőre írsz, az akkor havi kb. 300, egy év alatt mondjuk kb. 3500 nő átlag.


Ez szép szám, ebből mennyi alkalmi kapcsolat lesz, esetleg hosszútávú mennyi kontaktból jön össze?



jún. 28. 09:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

Véleménye szerint semennyire.

Ha valaki extrán jól nézne ki (ők mondjuk általában nem írogatnak random nőkre mert nincs rá szükségük) akkor talán visszaírnék de 34 vagyok és ilyenre még nem volt példa.

jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Pont annyira hatékony, mint amikor az építőmelósok befüttyögnek meg ajánlatokat tesznek az elhaladó nőknek. Ugyanaz a véglény színvonal.
jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Engem tavaly talált be valami pali, de azt se tudom honnan meg miért éppen engem...


A képei alapján legalább tizenöt évvel idősebbnek látszott nálam, szóval marad az engedélyek között.


Bocsi Peti. 😬


Amúgy meg nem hiszek az ilyenben, szóval szimplán senkinek se írok vissza.

jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bevált, kb 10 nőt ha bejelölök ismerősnek 3 visszaigazol és 1 válaszol a Szia! Milyen napod volt? este 8 kor elküldött üzenetre.. Átlagos nőket, akik nekem tetszenek jelölök be
jún. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!