Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik random ráírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik random ráírnak nőkre social median, ez mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Nagy számok törvénye alapján tuti működik, de valaki írhatna tapasztalatból hogy mennyire hatékony a dolog.


Pl. napi 10 nőre írsz, az akkor havi kb. 300, egy év alatt mondjuk kb. 3500 nő átlag.


Ez szép szám, ebből mennyi alkalmi kapcsolat lesz, esetleg hosszútávú mennyi kontaktból jön össze?



jún. 28. 09:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
semennyire
jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
0. Az üzenet elveszik az engedélykérések között, mostanra pedig már az Instagramon is jött ez a funkció, hogy meghívót küldesz chatelésre annak akire ráírsz, aztán többet nem is tudsz neki írni amíg nem válaszol. A nők amúgy is creepy-nek tartják random pasik üzeneteit, szerintem 99% sosem nézi az engedélykéréseit sem.
jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem hatékony. Nem is értem, hogy mások miért csinálják. De minden fórumon és közösségi oldalon ez megy. Itt is.
jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Részemről semennyire. Van párom de sehova nincs kiírva. Ilyenekre nem is válaszok. Város viszont van kiírva... Ennek ellenére nem egy külföldön élő magyar srác ír...
jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Nekem működik. F


Mondjuk nem instakrvákra írok rá, hanem átlagos nőkre.

jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem működik. Miről beszélgessek egy ismeretlennel? Creepy és mesterkélt az egész szituáció.
jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

# 5


kb. milyen a sikerességi százalék, 100 bol mennyi válaszol, abbol mennyi randi lesz, abbol mennyivel lesz szex stb.

jún. 28. 10:13
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

7


10/2 válaszol, 10/1 lesz szex.

Szar arány, de a semminél jobb.

jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Január óta 68 lánynak írtam, 36 Messengeren, 32 Instagramon. Mind átlagos lány, nem többtízezres követőtáborral rendelkező instapītcha.


Az arány: N U L L A, azaz 0 db válasz. Talán 3-4 olvasta el az egyébként nem sablonos, hanem személyre szabott nyitóüzenetem, de semmi. :)

jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9. Csodálom hogy van neked ehhez türelmed :S
jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!