Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik random ráírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik random ráírnak nőkre social median, ez mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Nagy számok törvénye alapján tuti működik, de valaki írhatna tapasztalatból hogy mennyire hatékony a dolog.


Pl. napi 10 nőre írsz, az akkor havi kb. 300, egy év alatt mondjuk kb. 3500 nő átlag.


Ez szép szám, ebből mennyi alkalmi kapcsolat lesz, esetleg hosszútávú mennyi kontaktból jön össze?



jún. 28. 09:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

# 8


nagyon különleges szöveggel írsz rájuk vagy teljesen átlagos:


"szia, szimpatikus vagy , ihatnánk egy limonádét..." szöveggel?

jún. 28. 10:30
 12/24 anonim ***** válasza:
11. Átlagos szöveggel. Nem vagyok munkamániás, mint 9-es :D
jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnemcsak mindegy mit írsz, nem lesz válasz.
jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Én sem válaszolok ilyenekre. A netes ismerkedésre megvannak a platformok. Akik nem ezeken próbálkoznak, annak számomra van egy nem szimpi üzenete mint"

Nem érdekel, hogy nem vagy társkerenel, én most betolkadok a személyes teredbe ismerkedést kikényszerítve"

Vagy épp ez jut eszembe, hogy na, ez is bombáz üzikkel random nőket, hátha összejön valami.

Ez szerintem 2024-ben az utána fütyülök az utcán online megfelelője.

jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
*társkeren"
jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14. Nem ugyanaz a kettő. Social médián le lehet tiltani a másikat. Nem lehet ott semmit kikényszeríteni és ez jól is van így.
jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%

Ez a "hatékonyság" elég értelmetlen fogalom ilyen kontextusban. Ez nem lottó, ahol statisztikai módszerekkel lehet saccolni a nyerési esélyeket, hanem módszertan, kérdése, és persze a képletben szereplő felek egyedi adottságai és készségei is rengeteget számítanak. Ha elmész vadászni egy erdőbe, és másodpercenként véletlen irányokba lősz egyet, több százezer lövésből se fogsz semmit eltalálni, csak elmenekül a környékről minden állat. Ha figyelsz, becserkészel, célzol, és egyet lősz, majdnem biztos a siker.


Persze ha ronda vagy, vagy egyszerűen nem tetszel a kiszemelt nőknek, mindegy, mit írsz, és mennyinek, totál semmi esély. Ha unalmas, átlagos, semmitmondó, vagy láthatóan copy-paste üzenetekkel szőnyegbombázol, akkor se sok esélyed van. Ha insta-modelleket és más, sokezres rajongói körrel rendelkező egofényezőket kergetsz, csak az idődet pocsékolod.


Én társkeresőkön és FB -on is ismerkedtem már sok alkalommal, szinte minden esetben visszaírtak a nők, teljesen kedvesen és értelmesen. Annyi a "trükköm", hogy mindig a személyükhöz szólok, egyedileg, vicces és szórakoztató, vagy totál meglepő, szürreális üzeneteket, és csak olyan nőknek, akiken érzem, hogy erre vevők lehetnek.

jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16#, lehet, ez egy túlzó példa volt, igen, lehet tiltani, de ez akkor sem ismerkedésre való. Főleg pl FB-n, ahol erre van külön platform ha jól tudom.

Nem mondom, hogy zavar, mert fél év után találom meg az engedélykérésekben, de nem tudom komolyan venni.

Pont azért, amit itt írtak is, hogy "10ből mennyi szex jön össze", egyből erre aszociálok.

jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17. A vadász példa csak annyiban bukik, hogy a vad sikeres elejtésében nem játszik szerepet a vadász kinézete, kizárólag a technikája, odafigyelése és célzóképessége. Társkeresésben meg hát...


Amúgy bármit írok, nekem mindig bunkón válaszolnak a lányok, pedig normálisan közeledek, aztán a 2. kérdés után mindenki eltűnik..

jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19: A vadász analógiával nem teljességre törekedtem, csak arra akartam rávilágítani, hogy szinte semmi korreláció nincs a leadott lövések száma és az elejtett állatok mennyisége között, vagy csak egész elenyésző. Azaz nem érdemes olyan kérdést feltenni, hogy "Száz nőből mennyi ír vissza FB -on?", mert a válasz lehet ugyanúgy 0, mint 99.


17 -es voltam.

jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!