Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoktól kérdezem, mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, mekkora távolságot tudtok tolerálni ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Budapesten dolgozom, így naponta megfordulok ott, ugyanakkor agglomerációban van a lakásom, és kb. 45 perc az út. Természetesen hétvégén se okoz gondot bemenni és részemről oké az, ha én utazok. Van autóm, nem vagyok tömegközlekedéshez se kötve. Ez belefér, vagy már kizáró ok?

jún. 25. 17:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A vonatközlekedés az jó és autóval is általában jól tudok haladni.
jún. 25. 18:11
 12/25 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én írtam hogy nem rossz. Budapesti vagyok, egészen a déli részen lakom, nem tervezek elköltözni innen. Nem ezen múlna a kapcsolat.
jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem azért lenne kizáró, mert én nem utazok, de az meg nem tetszene, hogy a másik folyamat nálam dekkol.
jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked tenyleg a keruletben kellene ismerkedned.
jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez teljesen belefér.
jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
13, Nem dekkolnék folyton ott, csak amikor találkozunk, ami nálad lenne, mivel nem szeretnél utazni. Akkor se, ha a költségekbe beszállnék (rezsi/albérlet, akármi), meg mindenbe, hogy ne érjen hátrány? Meg közös programok alkalmával is én fizetnék mindent természetesen.
jún. 25. 19:38
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlandó vagy utazni és nem a csajtól várod el, hogy állandóan menjen hozzád (van ilyen is), akkor nem hinném hogy különösebb hátrányod lenne ebből. Egy-két nő biztos akad, akinek a szomszéd kerület sem jó, de nem hinném, hogy jellemző lenne.
jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
16, nekem nem jönne be. Nem a pénzről szól, hanem hogy ez az én saját helyem. Ne legyél itt.
jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18, Úgy érted sose? Tehát, ha nem kellene utazni, mindig nálam lennénk és akkor az megfelelne?
jún. 25. 20:20
 20/25 anonim ***** válasza:

19, dehogyis, utálok vendégségbe járni.


De nem velem randizol, miért fókuszálsz ennyire rám?

jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!