Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoktól kérdezem, mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, mekkora távolságot tudtok tolerálni ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Budapesten dolgozom, így naponta megfordulok ott, ugyanakkor agglomerációban van a lakásom, és kb. 45 perc az út. Természetesen hétvégén se okoz gondot bemenni és részemről oké az, ha én utazok. Van autóm, nem vagyok tömegközlekedéshez se kötve. Ez belefér, vagy már kizáró ok?

jún. 25. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz.
jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Belefér.
jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

45 perc semmi.

Amikor a férjemmel még csak tinik voltunk, autónk se volt, 1 órát buszoztunk hogy találkozzunk. Nem távolság.

jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Aki budapesti, annak is belefér? :) Nehéz máshol ismerkedni, mivel a találatok 99%-a Budapesten van (Tinder, stb.), és nem egy eset volt, amikor egyből lepattintottak, amikor kiderült, hogy nem ott lakom, (sokszor ez az első kérdés, ha meglátják, hogy épp nem 2-3 km-re vagyok, mert hazajöttem).
jún. 25. 17:29
 5/25 anonim ***** válasza:
1 óra autóútnyit, azaz 50 km-t.
jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem bele:)
jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok.

(2. voltam)

jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Elméletileg belefér, de azért nekem függne attól is, hogy melyik irányú agglomeráció. Pest megye (bocsánat, VÁRmegye) azért elég sokáig kinyúlik néhány irányba, és oké, hogy BP városhatárát 45 perc alatt eléred, de a belváros, vagy akár az én lakhelyem nem mindegy, hogy mennyire elérhető akár autóval, akár tömegközlekedéssel (mert ugyebár, ha esetleg olyan a program, akkor azért ez sem mindegy). Én alapvetően nem vagyok ellene az agglomerációnak, de klasszisokkal könnyeb budapestiként létezni, és nem csak a peremről nézni, hogy milyen is az élet. Ha viszont egy jobban ellátott városról van szó, ahol viszonylag sűrűn jár éjszakai busz/vonat (egyáltalán van vonat, ami használható is), netalán még kimegy a BKV, az nyilván egészen más, mint ahonnan se ki, se be, ha bedugul az autópálya egy baleset vagy felújítás miatt, mert az akkor eléggé élhetetlen tartósan is.
jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A 11. kerületi munkahelyemet érem el 45 perc alatt, Budapest másik vége az valóban messzebb van.
jún. 25. 18:08
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi simán belefér, munkába másfél órát ingázok (mármint csak oda ennyi) naponta, a 45 perc semmi.
jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!