Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzditek le a távolságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzditek le a távolságot ismerkedésnél? (komoly, hosszútávú kapcsolat keresése esetén)

Figyelt kérdés
Értem itt azt, hogy mennyire akadály ha az illető messze lakik, akár másik országban? Ismerkedtek így is? És ha igen, akkor képesek lennétek pl. oda költözni, ahol ő lakik? Vagy csak közeletekben ismerkedtek, akivel bármikor össze tudtok futni?

2021. ápr. 11. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy. Másik országból eleve nem ismerkednék, idegenhez meg pláne nem költöznék ki, ahhoz már több éves ismeretség kell. A távkapcsolatok akkor működnek ha ideiglenes a távolság és MÁR van egy működő kapcsolat. Eleve távkapcsolattal indítva halálra van ítélve a 99%-uk.

Lehet persze utazni, 1-1 dugás kedvéért, de egy komoly kapcsolat azért más.

2021. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Párom és köztem 300km volt..Már 10 éve együtt vagyunk,a férjem és 2 gyermek apja..
2021. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok a távkapcsolatok híve. Nekem arra van szükségem, hogy a párom velem legyen. Vannak kivételek, de ritka ha működik hosszú távon. Általában befuccsol, mert valójában egyik fél sem akarja a saját életét feladni és költözni. Na most így meg lássuk be, nem sok értelme van egy kapcsolatnak, amiben valójában szingli életet élsz, és hetente vagy 2 hetente dugsz egyet a pasiddal, és ezzel ki is merült a párkapcsolat
2021. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem egy komoly kapcsolatom volt egy lánnyal aki 2000km-re lakott 1,5 évig voltunk együtt és akkor is csak azért mentünk szét mert más dolgokat akartunk. Egy távkapcsolat simán megoldható bármilyen messze vagytok, ha mindkét fél megakarja oldani. (Ez az ahol általában megbukik)
2021. ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

A távolságot autóval győzöm le általában, tankolni is tudok bele😄.

De megjegyzem, hogy nagyon nagy dolognak kellene történni, hogy kocsikázzak egy nőért 2-300 km-t, nagyon jó csajnak kell lennie minden téren.

48F

2021. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kötlöztem a férjemhez. Igaz csak 200 km.t. Ő vallalkozó, es itt mar volt kialakult vevőköre. Valoszinuleg, ahol én laktam ott is tudott volna vevőkört kialakitani, de mivel én alkalmazott voltam, így mindegy volt. (Na meg amugy is, csak olyan munkahelyen vagyok hajlando dolgozni , ahol van lehetőség HO.ra)

Nem bánom, hogy én költöztem, itt pest aglonomerációjában sokkal több a lehetőség. Szóval helyzetfüggő szerintem, hogy ki költözik, de alapvetően VALAKINEK mindenkeppen koltoznie kell, hogy müködjön a kapcsolat.

2021. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rendszeres videóhívással, beszélgetéssel, hazautazással enyhíthető a hiányérzet. Viszont ha belátható időn belül (max. 1-2 év) nincs kitűzve az összeköltözés, akkor elégge veszett az ügy. 1-2 év még ok, de nem hinném, hogy hosszabb távon is működnének a távkapcsolatok. Legfeljebb akkor, ha előtte évekik együtt voltak már.
2021. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem több barátnőm van külföldi sráccal távkapcsolatban évek óta, működik de kell hozzá kitartás.
2021. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!