Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik összejöttek már a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik összejöttek már a szerelmükkel, volt már hosszútávú kapcsolatuk vagy már megtalálták az igazit, mennyi nyűggel járt az ismerkedés folyamata?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Simán ment minden, mert nagyon hamar egymásra hangolódtunk
Voltak azért nehézségek az elején, de leküzdöttük és összejöttünk
Baromi nehéz volt, rengeteg játszma, rengeteg huzavona volt, de végül csak összejött nagy nehezen
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Aki játszmázik, szórakozik veled, annak nem kellesz.
2021. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először csak barátok voltunk, szuper volt az egész :)
2021. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyivel. Pont abban különbözött mindenki mástól, akivel előtte voltam, hogy minden olyan egyértelműen, magától értetődően alakult. Nem kellett azon gondolkodnom, mit miért csinált vagy mondott, mit akarhat valójában, mit gondolhat rólam. Nem volt semmi stressz, gyomorgörcs, tépelődés, csak jó volt vele minden. Most is az. A második közös évtized együtt.
2021. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nekem nem volt kapcsolatom előtte, neki volt három hosszútávú és kettő rövidebb. Mégis simán ment minden.
2021. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom előtt nem volt nagyon hosszútávú kapcsolat 6-7 hónapos max. Most 3 éve vagyunk együtt.

Minden szuperül alakult, interneten ismerkedtünk meg:) Nem járt nyűggel, mert nem stresszelt rá egyikőnk se.

2021. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán ment. Pedig előtte már nagyon régóta ismertük egymást és haverok voltunk.
2021. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, már 2 éve ismertük egymást egy baráti társaságból.
2021. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy mondanám, hogy amikből komoly kapcsolataim lettek, ott nem volt volt semmi nyűg, simán alakult minden. Akikkel nem lett, ott sok nyűg, játszma, rossz randi, stb volt, rengeteg...
2021. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!