Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyenek vagytok azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyenek vagytok azzal a férfival , aki nem csak szimpatikus, hanem többet is szeretnétek tőle?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 21:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
szóval mi a határ a kettő között?
2021. febr. 10. 21:56
 2/16 A kérdező kommentje:
mondjuk, ha egy munkahelyen dolgoztok és napi szinten találkoztok
2021. febr. 10. 21:56
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Volt ilyenben részben és a durva, hogy mindenkinek feltűnt az adott illetőn kívül. Utána, mikor felvilágosították, akkor közölte, hogy rám ő csak barátként, beszélgetőtársként tekint.


Egyébként úgy viselkedek, hogy kicsit zavarban vagyok, pedig amúgy nem jellemző rám, de ettől független keresem a társaságát és így "szünetekben" odamegyek beszélgetni pár percet bármilyen ürüggyel, valamint együtt megyünk a munkahelyi étkezdébe ebédelni és minden "nyűgjét" meghallgatom akkor is, ha épp olyan, ami nem érdekelne egyébként, ha más mondaná.

2021. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen a tudtára adom. Nem utalgatok, face to face elmondom. :D Általában nem veszik komolyan, mert nincsenek ehhez hozzászokva.
2021. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nálam ez érdekes, mivel én éppen passzívabbnak tűnök olyannal, aki tényleg bejön 😅

Valószínűleg azért, mert nem akarok magamból hülyét csinálni 😃

Szívás

2021. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal zárkozóttabb vagyok vele, mint a többi férfival. Így általában a többiek hiszik, azt, hogy tetszenek, ő meg azt, hogy egyáltalán nem érdekel, valószínűleg a létezéséről se tudok🤷
2021. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Baszkurálom a hajam beszélgetés közben.
2021. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem szamit, azzal jofej vagyok, laza es normalis.

Aki tetszik, azzal szenvedek, es hullamzik a zarkozottsag es az flort, attol fuggoen, hogy latok-e remenyt, vagy teljesen el vagyok keseredve.

Mivel ritkan tetszik meg valaki, de az nagyon, rettegek, hogy elcseszem. Nem a viszonzas aggaszt, az meg szokott lenni, de retteges attol, hogy akadalyba utkozik.

2021. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Kifejezetten undok. Ne keress benne logikát, nincs :D
2021. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

4.


Vegre egy no, aki nem jeleket kuldozget meg varja a semmit. Jol csinalod, helyes. Osszetennem a ket kezem, ha vegre nem kene ertelmezo szotar a jelekhez, vagy addig tancikalni a dolog korul, amig teljesen egyertelmu, hogy akarna tolem valamit a leanyzo.


Felvallalod az erzeseid, gondolataid. En pl ezt is keresem a masikban.

2021. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!