Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen esetben nem szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben nem szeretnétek második randit azzal, aki online még nagyon szimpatikus volt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szarul sikerul az elso randi/nem szimpi eloben.
2021. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a randi folyamán nem volt szimpatikus.
2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- taszító a kisugárzása

- külsejére igénytelen

- kiderülnek olyan negatív tulajdonságai, amik online nem (vagy azért, mert online közegben ilyesmi nehezen derül ki, vagy mert online játszotta az agyát, viszont nem elég jó színész élőben :D... pl. bunkó, buta, hímsoviniszta)

2021. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-igénytelen

-külsőre nem tetszik

-bunkó

-idegesítő

-nyomi

-ostoba

-irritáló a személye

-nem tartja a személyes teret


ilyesmi

2021. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt 2 nagyon szimpatikus no, akivel onlineban csak a legek szintjen tudnam jellemezni. Aztan a randi utan egyikbol sem lett semmi. Az egyik elegge szet volt csuszva, munkahelyi zurok, gyerek stb. Folyamatosan karomkodott no letere, bucsuzaskor pedig be is szolt, hogy nem is vagyok olyan magas, mint mondtam. Lestem is nagyokat, a katonasagnal lemertek, gyanitom 60 eves koromig nem fogok osszemenni. A masiknal prozaibb volt az ok, jo kereszteny nevelest kapott, sokaig igen visszafogott kapcsolatban elt, es epp akkor keszult kiforgatni a vilagot, be akarta potolni, ami kimaradt neki. En abbol mar kinottem. Talan par evvel kesobb lehetett volna belole valami.
2021. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!