Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb kezdeni egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb kezdeni egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai ( svájci, svéd, norvég, angol ) vagy amerikai pasival mint a leamortizálódott magyar pasikkal?

Figyelt kérdés

jún. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
87%

40

Hungarocel

jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ennyi erővel nem incel, hanem invcel :) Nekem meg pont az a bajom, hogy találtam, és rohadtul meg is bántam, mert mind annyira agyatlan mint te :D
jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
67%

#42


Ezért kell nyelveket tanulni, dobbantani külföldre oszt csókolom. A magyar nőket hagyjuk meg a vízum miatt velük összejövő arab, paki meg afrikai férfiaknak

jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted külföldön jobbak? :D
jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
80%

#44


A nők igen. Saját tapasztalatból írom. Én sem Magyarországon születtem, és összesen csak 5 évet éltem Magyarországon egyetem miatt, a többit Magyarországon kívül töltöttem. Igazából sokkolt is amikor Magyarországra kerültem, hogy milyen ott a mentalitás.

jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
45-ös a nők nem rosszabbak magyarországon annyival mint amennyivel a férfiak rosszabbak mint nyugaton. Undorító mennyi hájas elhízott alkoholista és büdös hónaljkutyás férfi van itt Mo-n. Orbanisztánban.
jún. 28. 08:31
 47/50 anonim ***** válasza:
92%

Fröcsögő kis hülye troll a kérdező.

Azonban megragadnám az alkalmat és megosztanám amit külföldi fórumokon olvastam a magyar nőkről. Fut az a vélekedés hogy meglehetősen anyagiasak, és hogy könnyen kaphatóak, nyilván a külföldiek által, és főleg az éjszakában mozgók. És ezt Európa szinten állították, őhozzájuk viszonyítva, nem csak úgy hasraütés szerűen bemondva. A másik dolog amin szintén nagyon meglepődtek, hogy mennyire félénkek és gátlásosak. Sokszor nem mernek szemkontaktust se felvenni, folyamatosan fapofát vágnak, és kifejezetten érzelemmentesek. Ez megint európai átlaghoz képest, mert hiszitek vagy sem az átlag nő máshol nyitott, mosolygós és laza, simán szóba lehet vele elegyedni az utcán is, barátságos lesz. Nem fog berettenni, varánusz képet vágni vagy lerázni valami nagyképű, átlátszó kamuval. És talán utólag se fog gyűlölködni a gyakorin, hogy úristen őt zaklatni merte valami nyomorék az utcán, az összes férfi primitív ösztönlény, fel sem érnek a csodás és hibátlan nőkhöz... Szóval hatalmas bajok vannak női oldalról is idehaza.

jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
47-es de a nők igényessége még így is meghaladja a férfiakét. Katasztrofális a magyar férfi felhozatal. Munkámból fakadóan havonta járok nyugat európába és látom a különbségeket...
jún. 28. 09:49
 49/50 anonim ***** válasza:
80%
Külföldön én magyar nőkkel szinte mindig csak utcalányok esetében találkoztam. Akármerre mentem Hollandiától Svájcig, a prostik mindenütt nagyrészt magyar nők voltak.
jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
76%

Hónaljszőr = róóóóósz


Egy férfi legyen csupasz, mert én egy kis metroszexuális riabnc vagyok, és csak a metroszexuális köcsögökre bukom!

jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!