Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb kezdeni egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb kezdeni egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai ( svájci, svéd, norvég, angol ) vagy amerikai pasival mint a leamortizálódott magyar pasikkal?

Figyelt kérdés

jún. 25. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Igen a külföldi férfiak igényesebbek és jobban keresnek
A magyar pasik csóróbbak
Túl sok az incel itthon
Nem járnék magyar pasival szőrösek és büdösek
Imádom a magyar pasikat
24 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
59%

Férfiként mondom, hogy jobb.


Egyébként én ugyanígy gondolkodom, csak fordítva:

Külföldi nővel szeretnék házasodni. Nem kell nekem magyar.

jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, aki itthon nem talál helyes pasit, az külföldön sem fog.
jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan nekem csak déli férfiak voltak az életemben, de azt mondom, jobb volt, mint magyarokkal. Tudom, hogy van kivétel mindig, de sokkal törekvőbbek voltak, férfiasabbak, nem volt netflix meg meccs előtt döglés, itthon alsógagyában fetrengés, sörhas...én ezt tapasztaltam a magyarokkal. Persze tudom, hogy itthon sem mindenki ilyen.
jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

3-as sajnos én is ezt tapasztalom. Sajnos pár éve kezdtem magyar pasival és elég sűrű volt a meccs, sör kombó, illetve volt hogy az alsónadrágja is sz*ros volt és nekem kellett kimosni.

Van amelyik diplomás de az alapvető higiénia nincs meg: pl. orrszőrjük borzalmasan a legtöbbnek.


Másik problémám hogy a legtöbb 160-175 magas között van és soknak van cicije, van amelyiknek nagyobb mint nekem pedig nincsenek kis melleim.


Szerintetek?


A trágárságról, a nőgyűlöletről és a politikai eszméikről nem is beszélek. Ja és mamakedvenceik meg az autókért bolondulnak. És divatérzéket lefelejtettem: 0. A legbénább külföldi pasim még pár éve is jobban öltözött mint itt az ügyvéd exem.


Szánalom.

jún. 25. 14:38
 5/50 anonim ***** válasza:
38%
#4 szintén. Plusz a magyaroknak valamiért nincs önbizalmuk, nem mernek férfiként viselkedni. Meg akarnak felelni, ami kényszeressé teszi őket. Nekem ez sem tetszik.
jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
88%

Akkor költözz el az országból, mert szerinted a 99% ilyen.


De inkább provokatívnak tűnik a kérdésed.


És az "incel" kifejezést az oldalon kb. ugyanaz a pár szerencsétlen hülyegyerek használja.

jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
De ügyes kis próbálkozás volt. Kicsi troll..
jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez fordítva működik.

A körülötted lévő emberek TÉGED tükröznek.

jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
62%
#8 miért tükröznének engem vagy a kérdezőt? Ha te diákmunkára elmész egy tescoba, ahol proli palik vesznek körül az nem téged tükröz.
jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

9

Kiegészíteném annyival a 8-as válaszoló kommentjét, hogy "hosszú távon".


Nyilván én is voltam gyárlátogatáson, amikor épp nem a természetes közegembe tartozó személyekkel találkoztam, de HOSSZÚ TÁVON igenis téged minősít a környezeted.

jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!