Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb kezdeni egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb kezdeni egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai ( svájci, svéd, norvég, angol ) vagy amerikai pasival mint a leamortizálódott magyar pasikkal?

Figyelt kérdés

jún. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, minden egyes kommenteddel alátámasztod és megerősíted a nőkkel szemben állított előítéleteim. Amennyiben egy férfi kritikát fogalmaz meg felétek, a ti reakcióitok háromféle lehet az aktuális érzelmeitek függvényében:

ad1 nem akarja/akarta más nő/egyik nő sem a farkunkat

ad2 kicsi a farkunk

ad3 rendszeresen szoktuk a farkunkat más férfiak végbelébe dugni, vagy más férfiak a farkukat a mi végbelünkbe


Ennyire futja tőletek, most pedig megyek gyúrni, estig gondold ki, mivel vágsz vissza bébi :*


30# rohadtul nem érdekel, mit gondolsz hitelesnek :D

jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Látszik simán a sértődöttség hogy a magyar bikát valaki becsmérelni kezdte. Sok magyar nő ezért kezd inkább külföldivel mert nincs ez az őrült beképzelt macsóizmus külföldön. A magyar férfiak a legérzékenyebbek kb. mindenre és okkal hiszen rengeteg gyengéjük van.
jún. 26. 15:23
 33/50 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként itt rajtad kívül kit érdekel hogy te nem magyar bikával búgatod be magad? Szerintem kutyát nem érdekli, tedd amit jónak látsz.
jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
68%
Engem érdekel, de szerintem téged is, ha már ide irkálsz, álszent barátom.
jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
89%
Persze, inkább kezdj egy amerikai utcaseprővel mint egy magyar multis felső vezetővel, mindenkinek jobb lesz:)
jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
90%

Amerikai főnököm, itt él/dolgozik 7 éve. Igazi jól szituált 40-es évei végén járó elvált üzletember :DD

Egy kukkot nem tud magyarul és az anyanyelvén kivül, és nem is akar merhát beszéljen már mindenki usaiul, hétvégente rengeteg jó usa dollárt és magyar forintot csesz el kaszinókban, láncdohányos, otthon félmeztelenül nézi az nfl-t közben vedeli a sört meg a felest, otthon simán elbüfögi magát bárki előtt. Mirelit gyorskajákon él, a tesco-lidl-penny bermuda háromszöget járja szombat reggel. Szerintem k.rvázni is eljár erről jut eszembe összehozzalak titeket?

jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a kérdező nem ilyenre gondolt. Ilyet itthon is talál.
jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kérdező ez morcis fiúka, aki megharagudott a magyar férfiakra mert múlt hétvégén amikor Pesten felvonult nem kapott majonézt hátulról más pasikáktól. És most az itteni férfiakon tölti ki a haragját és vagdalkozik.
jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy szerintem is inkább egy homárról van szó.

32 nem érted, hogy teszed en bloc az összes nőre? Nem érdekelnek. Tudod, mit jelent az, hogy vocel?

jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39-es nem "vocel" hanem "volcel". Te pedig nem vagy az csak egy mezeincel aki nem talál nőt.
jún. 27. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!