Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb kezdeni egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb kezdeni egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai ( svájci, svéd, norvég, angol ) vagy amerikai pasival mint a leamortizálódott magyar pasikkal?

Figyelt kérdés

jún. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
20-as akkor te ilyen fétises vagy?
jún. 26. 06:25
 22/50 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan a kérdés nyilvánvaló provokáció, de majd' két méter magasságommal, 100 kg fekvenyomásommal, 15% testzsírral, maszkulin, chad arccal és vocel életmóddal szeretnék reflektálni pár dologra.

Először is a szavazásban szereplő minősítés, miszerint a férfiak szőrösek, és ez mint negatív tulajdonság prezentálása kész röhej. Az ember és a nő is szőrös, ezt negatívumként kezelni szánalmas viselkedés.

Másodszor szóba hoztad a magasságot. "Te" (ha feltételezzük, hogy nő vagy) milyen magas is vagy? 150? 160? Egyszerűen nevetségesek a nők. Tévedés, hogy azt akarják, náluk legyen magasabb a pasi. A legtöbb azt akarja, hogy a környezetében élő nők közül neki legyen a legmagasabb a csávója, nem érdekli őket, mekkora a magasságkülönbség, és az irreális elvárás sem.

A férfi "cicik" mögött nagyrészt a genetika (SZINTÉN), gynocomestia áll. Rengeteg barátom van a kondiból, akiknek van, pedig rohadtul nincsenek elhízva (megelőzöm a teljesen ostoba hozzászólásod, nem, nem szteroidoznak).

Okos egyed vagy te is. Tényleg azt gondolod, hogy nyugaton nem söröznek, és nem szeretik nézni a futballt? Egy átlagos amerikai jóval elhízottabb egy átlagos magyarnál, ráadásul a testmagassága is alacsonyabb. Persze az utóbbiról nem tehet.

"Neked" milyen értékeid vannak, mit tudsz letenni az asztalra egy használni pínán kívül? Gondolom a testtömeged sem öttel, hattal, esetleg héttel kezdődik. Valószínű, hogy egyessel :D

Különben az ukrán, különösképpen a délkelet-ázsiai nők köröket vernek "rád". Ők még a tradicionális értékeket képviselik. Nyugaton az összes ringyó, a "hoe phase" a divat, nem tisztelik önmagukat.

jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és az angolokat heti kétszer éri víz az esőn kívül. Ezt elfelejtettem.
jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

22-es vicces vagy, semmit nem tudsz rólam de máris ítélkezel.

Akkor pár adat számodra: 28 éves 170 centi magas 56 kilós lány vagyok, szőke és kék szemű, az alakom erősen nőies, de ezt nem fogom itt részletezni. Jogász végzettségem van és 3 nyelven beszélek folyékonyan.


Te mit tettél le az asztalra? Igenis undorító a szőr, a hízékonyság és úgy általában a férfiak Magyarországon. Te is többek között. Most itt provokálsz hogy de hát adjunk esélyt, ugyan minek? A holland exem ezerszer igényesebb volt mint az átlag Józsi aki Te vagy. A 'male boob'-ot pedig hiába véded, visszás, még nekem is akinek kifejezetten nagy mellei vannak.

jún. 26. 12:23
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

#21


Igen. Normális nő fétisem van. Olyan nőkhöz vonzódom akikkel lehet épkézláb hosszútávú kapcsolatot tervezni. Nem pedig a femcel férfigyűlölő hisztis kislányokhoz, mint az ebbe a kategóriába feljövő nők többsége. Ez Magyarországon fétisnek számít, mert ez ritkaság. De máshol igazából ez a normál.

jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
70%

Következtetéseket vontam le a stílusod alapján. 28 évesen még pár jó éved van, aztán jön a lejtő :D 170 egy korrekt ÁTLAGMAGASSÁG a generációnkban. Az átlagos huszonéves férfi is 180 körül van, teljesen jó az neked. Azt sokadszorra mondod, mennyire 'szott nagy csöcseid vannak. TFH 75 kerület, C kosár, 56 kilóhoz nagyjából az a nagy. Ekkora kosárméretet rendes testzsírral lehet csak elérni, ebből egyértelmű, nem sportolsz, hiszen 170 magassággal, nagy mellekkel és "erősen nőies" alakkal (zsíros homokóra?) bőven 60 felett lennél az izomtömeg miatt. Én amúgy mérnökként végeztem a műszakin, az eltés lotyók nem voltak jók kb semmire :D tapasztalatom szerint a (főleg a fiatal) jogászok kifejezetten sötétek, és a semmire nagy az arcuk. Annak viszont örülök, hogy 3 nyelven beszélsz folyékonyan, mondjuk nem vágom, minek, amikor én és az összes ismerősöm az üzleti partnerekkel kiválóan tudunk angolul kommunikálni, németül meg spanyolul kb megnyikkanni nem tudnék már. :D

A szőr meg a hízékonyság hogy függ össze? Akiket látsz a médiában, szétszterózott 8-10% testzsírú fitnesz modelleket, mind szőrösek, csak borotválják, gyantázzák magukat. Kampányolsz itt a férfiasság mellett, a férfi mellek ellen (valóban nem férfias, ez igaz), és nem fogadod el a testszőrt? :D Nyugaton nincsen Joseph, Josef? :D

Én egyébként lefosom, adsz-e esélyt a magyar férfiaknak. Engem rohadtul nem érint :D

jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

26-os dehogyisnem érint, "who hurt you"? Nagyon ciki ahogy vergődsz. Lehet egy csini magyar "cica" megbántott?

Szánalom vagy. Úgy vagy te mérnök mint Balázska meg 40f incel jó pasi. Sehogy.

jún. 26. 13:35
 28/50 anonim ***** válasza:
52%

Igaz. Magyar férfitársaimhoz hasonlóan mondom, az én alsógatyám is szokott féknyomos lenni. Ezért találták fel az alsógatyát, hogy kiszűrje a matériát.

Nyilván egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai (svájci, svéd, norvég, angol) vagy amerikai pasi nem szarik, tehát az ő alsógatyájuk mindig tiszta és illatos. Elöl is, hátul is.

jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
66%
Lehet vicces lesz, én nem a 26-os vagyok de szintén mérnök (gépész)😁 És ez nem kamu.
jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
26# kevesebb szmájli, és hitelesebb lenne.
jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!