Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb kezdeni egy jómódú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb kezdeni egy jómódú, tanult, helyes és magas nyugat európai ( svájci, svéd, norvég, angol ) vagy amerikai pasival mint a leamortizálódott magyar pasikkal?

Figyelt kérdés

jún. 25. 14:14
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
55%
Köszönöm 10-es, valóban nem fogalmaztam pontosan, de erre gondoltam, amit írtál.
jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
Akkor a magyar társadalmat is negativ értelemben tükrözik a férfiak ha ilyen véleménnyel vagy rólunk/róluk. Először arra törekedj hogy külföldön találd meg a helyed, beszélj angolul és pluszban az adott ország nyelvét, legyen használható piacképes tudásod a munkaerőpiacon és akkor könnyebben megtalálnak a "felső polcos" férfiak. De valószinűleg a te kedvedért a legritkább esetben sem fog ideköltözni és otthagyni a jobb életszinvonalát egy "nyugati" férfi, neked kell lépned...innen.
jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
84%
Senkinek sem kell más szaros gatyáját kimosni.
jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Jelentve!
jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

"elég sűrű volt a meccs, sör kombó"

kifejezetten megvetik a focit a spanyolok, olaszok, angolok de még a németek és a franciák is, azért vannak tele 80 ezres stadionok hogy közösen kifütyüljék a csapatokat :DDD

"az autókért bolondulnak"

azért cserélik 4 évente le az autóikat /meg van nekik miből/ a magyar meg a 20 éves roncsát szeretgeti

"alsónadrágja is sz*ros volt és nekem kellett kimosni"

dolgoztam amerikai multinál ha láttad volna a wc-t...

jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
93%
nézzél szét Bp belvárosában főleg péntek szombat este és kapsz egy kis demót a nyugati férfiakból :D
jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés alapján te is bomba nő vagy, csinos, diplomás, sok nyelvet beszélő jó munkával, csak valahogy nem jutsz el olyan helyre, ahová kulturált, művelt emberek járnak, ezért csak ezt látod. Tiszta véletlen.
jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként szerintem igen.


Ahogyan fordítva is, külföldi nővel kezdeni fényévekkel jobb mint magyarországiakkal. Nekem is szinte kivétel nélkül csak nem-magyar nővel volt párkapcsolatom.

jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
18-as és milyen nőkkel? Román, ukrán, kínai, filippínó? :)
jún. 26. 05:51
 20/50 anonim ***** válasza:
60%

#19


Az ukránok kb magyarokkal egyszintű golddiggerek.


Filippína volt egyszer tényleg, Magyarországon ismertem meg még az egyetemista koromban annó, egy egyetemre jártunk.


De legtöbbször nyugat-európai, de volt afrikai is. Mindegyikükkel itt Európában ismerkedtem meg (szóval nem, nem a papírok miatt, mindegyiküknek volt nyugat-európai állampolgársága már - egyszerűen más mentalitás, összehasonlíthatatlanul jobb a magyarországihoz képest)

jún. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!