Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pasi az miatt megszakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi az miatt megszakította velem az ismerkedést, mert szerinte messze lakom tőle, miközben 75km van köztünk. Ez szerintetek is sok vagy kamu?

Figyelt kérdés

1 óra 9 perc kocsival, 1,5 óra az óránként járó vonattal, ráadásul Home Officeban dolgozik szabad munkaidőben.


Szerintem lerázott.


jún. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki sok, akkor így járt, veszített egy szerető szívet.
jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom elég jó pasi ahhoz hogy ne kelljen 75 km-ert autókáznia egy nő miatt.
jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Vagy egy idő után hűtlen személyt.
jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
több évig utaztam több mint 200 km minden hétvégén viszonyitásképpen akkor eltudod dönteni, hogy ...
jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne, mert magas óraszámban és nem home office-ban dolgozom. Mondjuk én az ismerkedés elején tisztázom hogy rendes kapcsolat érdekel nem távkapcsolat, nem összejárás stb.
jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Annyit nem érsz meg neki, hogy ennyit utazzon érted és közben valószínűleg talált közelebb is valakit.Van ez így.
jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Lényegtelen. Nem akar tovább ismerkedni.

Nekem is sok lenne. POnt nem alkalmas ez a távolság arra, hogy munka után talizzatzok egy mozira vagy akármire.

jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sok.


Biztos van olyan, akiért megéri bevállalni, ezek szerint neki te nem voltál ilyen.

jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!