Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért pontozzák le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

A nők azért pontozzák le a kommentjeimet, mert alacsony pasi vagyok?

Figyelt kérdés
Az, hogy a való életben lepontoznak és elutasítanak a nők az nem újdonság. De vajon egy teljesen normális kommentet is le kell pontozni azért, mert egy alacsony pasi írta (a nicknevem alapján egyértelmű), akinek kuss a neve?

jún. 19. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
36 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Pl?
jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Linkeld be melyik kommentjeid pontozták le és akkor lehet hasznos választ adni.
jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Pl. Randi elutasítás esetén bunkóság megkérdezni az indokot?


"Ha már időt, energiát pazaroltam rá feleslegesen, legalább tiszteljen már meg annyival, hogy korrekt magyarázatot ad a viselkedésére!

Egy tisztességes nőtől ennyi minimum elvárható."


19%

jún. 19. 21:33
 4/28 Noren1989 ***** válasza:
79%

Szerintem nrm a nők pontoznak le, hanem kb bàrki.


Az önsajnàltatàs nem éppen olyan személyiségjegy, ami miatt többre értékelnének téged.

jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok nő de az incel baromság képviselője vagy ez nem egy + pont.


Csak szólók hogy közép suliban a legalacsonyabb srác végi dugta az iskolát.


Ha valaki alacsony az nem mindig hátrány.


De ez az incel típusú sírás nem vezet semmi jóra.

jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Én a többség által lenézett és megvetett törpe fajta egyedüli szószólója vagyok itt a gyakorin.


Itt is szeretik bántani a kisebbet és gyengébbet.

jún. 19. 21:40
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
lebuktam :(
jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Aha, de te is bántod a tőled gyengébbet, kisebbet sokszor. XD
jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Azért pontozzák le a válaszaidat, mert folyton rinyálsz. Mert rohadt bicskanyitogató tudsz lenni. Mert követeled, hogy a jogaidat tartsák tiszteletben, de te még csak hallani se akarsz mások jogairól. Mert mindig a magasságod és az incelséged mögé bújsz, ahelyett, hogy végre tököt növesztenél, nem hisztiznél, mint az ovisok. És így tovább, és így tovább.
jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Akartam válaszolni, de tudod, mit? A #6 kommented ékes bizonyítéka az előttem szólónak. El nem hiszem, hogy nem direkt csinálod. Fárasztó vagy és unalmas.
jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!