Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért pontozzák le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

A nők azért pontozzák le a kommentjeimet, mert alacsony pasi vagyok?

Figyelt kérdés
Az, hogy a való életben lepontoznak és elutasítanak a nők az nem újdonság. De vajon egy teljesen normális kommentet is le kell pontozni azért, mert egy alacsony pasi írta (a nicknevem alapján egyértelmű), akinek kuss a neve?

jún. 19. 21:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%
Itt gyakorin mindneki lepontoz mindnekit, én általában direkt, csak úgy gciségből is lepontozom azt, akivel maximálisan egyetértek. Itt élem ki a hajlamaim. 🤭 F
jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
A stílus kapja a negatívat. Nem mindegy, hogy tessék, vagy nesze, pedig ugyanazt jelenti.
jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

10#


Megint a lenézés és gúnyolódás...


Egyszerűbb, mint belenézni a tükörbe, amit elétek tartok!

jún. 19. 21:58
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Lehet neked kéne belenézni...
jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

8#


Én mindenkinek megadom a tiszteletet aki megadja nekem is!


De a magamfajtát puszta külsőségek alapján becsmérlő HP-kat nem szívlelem.

jún. 19. 22:03
 16/28 anonim ***** válasza:
58%

8-as vagyok és ha úgy látom, hogy a válaszod hasznos és biztos, hogy nem pontozlak le. Egyetlenegy "incelt" sem pontozok le ha egyetértek velük, egyáltalán nem érdekel hogyan néztek ki, ki mennyire gyűlölettel teli. A pontozás a kérdezőnek lényeges és a válasz is neki szól. Nem izgatna még se ha UFO írná a választ.

(Kivételek a tényleg agybeteg, gy*lkos, pedofil és hasonló válaszolók lennének.)

jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%
Aprajafalván van wifi?
jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
#17 ezek szerint van :D És a kérdező eddigi megnyilvánulásai alapján Dulifuli használja is 😆
jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért mert alacsony vagy.

És nem, nem kell senkinek megindokolnia, miért nem akar valakivel randizni.

jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

Nyugodtan hidd azt, hogy azért utasítanak el mások, mert alacsony vagy. Járok egy nyelvtanárhoz magánórákra, aki "a többség által lenézett és megvetett törpe fajta" egyik példánya. Hát nem tudom eldönteni, hogy kettönk közül ki a magasabb, de én 159 centi vagyok (nö). Ha egymás mellett állunk, kb. ugyanakkorák vagyunk. De annak a faszinak olyan kisugárzása van, hogy ha akarna tölem valamit, gondolkodás nélkül igent mondanék neki. Jóképü, sportos, határozott, képzett, müvelt, kommunikatív, nagyon jó társaság, rengeteg ismeröse, barátja van. Szerintem még életében nem fordult meg a fejében, hogy jaj ö valójában milyen alacsony lúzer. De szerintem a környezetében még soha senkinek.

Úgyhogy te is nyugodtan hagy abba a picsogást.

jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!