Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ha egy passzív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha egy passzív biszex pasi férfias az életben, akkor is taszító számotokra?

Figyelt kérdés

jún. 24. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem a férfiatlanság taszít, hanem az, hogy farkakkal is foglalkozik.
jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar ha valami biszex.

Viszont nem tudom honnan kéne tudnom, hogy mit csinált az ágyban az előző partnereivel. Maga a tény, hogy random a semmiből elmeséli, jobban zavarna, mint az amit mondott.

jún. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

"Maga a tény, hogy random a semmiből elmeséli, jobban zavarna, mint az amit mondott."

Ezt úgy is leírhatod, hogy nem az zavar ha homokos, hanem csak az ha őszinte a pasas. Az megbocsáthatatlan, a többi elnézhető

jún. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

#4 Nem rám tartozik, hogy az exeivel, hogyan szexelt. Azt se mesélje el, hogy az ex csajával mit csinált az ágyban.

Szerintem taszító, ha az új párodnak arról beszélsz, hogy az exeddel hogyan dugtatok.

jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább ne mesélje el, ba biszex, ha hozzád teljesen hűséges lenne?
jún. 24. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
#6 Azt elmondhatja, hogy biszex, nem azt mondtam, hogy ezzel van a baj. Azt ne mesélje el, hogy ha volt pasija, akkor azzal, hogyan szexelt. Pont azért ne mesélje el, amiért azt sem mesélnébek, hogy hogy dugta az excsaját.
jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ez heterokra is igaz, előző. Szerintem semmilyen kapcsolatban nem téma az exek kibeszélése.
jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Aot jobban szeretem ha oszinte ebben is. Viszont a talals nem mindegy. Es a kivitelezes sem.
jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismertem még biszex de hűséges férfit. Mind előbb utóbb vagy megcsalta a párját, vagy nyitott kapcsolatért könyörgött. Mondom ezt biszex nőként.
jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!