Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szerencsétlen a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szerencsétlen a szerelemben annak ellenére hogy normálisan néz ki?

Figyelt kérdés
40-es Férfi vagyok. Magas, normális kinézet, sportolok, vagyoni dolgaim is rendezettek. Kapcsolatom is van, de sosem volt részem igazán jó együttlétben. Elkerült. Aki nekem tetszik, az valamilyen okból nem jön össze. Akinek én tetszem, az nekem nem felel meg. :(

jún. 21. 09:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

10

Nem, továbbra sem ennyire egyszerű az élet.

A kezdeményezés során nem csak a külső számít, hanem a fellépés, a duma, a lazaság. Van, akinek ez nincs meg és kész.


Mondom, több embert is ismerek, aki ebben a halyzetben van. Objektíve jól néz ki, de a viselkedése / szorongása nagyon-nagyon megnehezíto számára az ismerkedést.

jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
#11 de akkor hogy lehet, hogy a neki nem tetsző nőknek viszont jó lenne? Azokat nem zavarja a szorongása?😃Nyakamat rá, hogy magához képest jobb nőt akar és ennyi a probléma, de tőlem ringassátok magatokat olyan tévhitekbe, amilyenbe jól esik. Delulu.
jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%

12

Igen, a ronda emberek alább adják. Ez ilyen.

jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

12#

Logikus amit írsz, de rám pont nem igaz. Nem keresek magamnál jobb nőt. Tényleg.

jún. 21. 10:30
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
#14 de minek írsz ki kérdést, ha nem vagy képes elfogadni a valóságot? Azt akarod hallani, hogy “de tuti istenkirály külsőd van, csak peches vagy”? Ilyen nem létezik. Aki jól néz ki, annak sikerei is vannak és nem csak kövér/csúnya/öreg stb embereknek tetszik.
jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15

Nincs Istenkirály külsőm. Azt sem írtam nincs sikerem, de valamiért azoknál akik igazán tetszettek nem volt. És pont nem a 10 pontos nők tetszenek igazán, hanem akiben látok valamit. Átlagos normális nők ezek, de volt már kapcsolata vagy messze laktunk egymástól stb.

jún. 21. 10:38
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Hát, akkor viszont tényleg csak peches lehetsz, bár én ilyesmiben nem hiszek. Annak mindig van valami oka, ha az ember életében valami ismétlődik. Lehet pont csak azért akartad őket igazán, mert elérhetetlenek.
jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Igen pech. Valakinek összejön valakinek nem. És nem külső kérdése feltétlen és nem is irreális elvárásé, ami valóban sokszor igaz.

Ez van.

jún. 21. 10:45
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Jó, te pechnek tudod be, mi viszont így látatlanban ezt nem tudjuk megerősíteni.
jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
4%

40-es pasi vagy, szóval a nőkben két kérdés merül fel:


1) Miért vagy egyedül ha annyira rendben van minden? Ez nekik red flag. EZért hajt MINDEN nő a foglalt pasikra.


2) Mennyi pénzed van? Míg mi férfiak csak és kizárólag a külsőt nézzük a nők viszont a pénzt és a mennyiségét.


38F incel

jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!