Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szerencsétlen a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szerencsétlen a szerelemben annak ellenére hogy normálisan néz ki?

Figyelt kérdés
40-es Férfi vagyok. Magas, normális kinézet, sportolok, vagyoni dolgaim is rendezettek. Kapcsolatom is van, de sosem volt részem igazán jó együttlétben. Elkerült. Aki nekem tetszik, az valamilyen okból nem jön össze. Akinek én tetszem, az nekem nem felel meg. :(

jún. 21. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Kapcsolatban vagy és mást akarsz meghódítani, jól értem?
jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
1# Gondolom csak vágyik a kielégítő szexre, mint minden normális férfi.
jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom neked 10/10-es nő kell és úgy gondolod, hogy a “normális” 6/10-es kinézeted ehhez elég kéne legyen.
jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

3#

Dehogy kellene 10/10. Csak egy hasonló korombeli nővel szeretnék lenni.

jún. 21. 10:02
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
3# Kérném szépen ezt a csodás képességet tőled, hogy átlássak a képernyő másik oldalára!
jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj bele ezekbe a kapcsolatokba, hanem keress tovább.
jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
#5 ha olyan jól nézne ki, mint amilyen nőkre pályázik, akkor lenne is náluk sikere. Nem nehéz ezt kilogikázni.
jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

7

Ez nem feltétlenül igaz. Ismerek olyan nőt, aki full jól néz(ett) ki, méhsem volt sikere a férfiaknál egyáltalán. Szociális szorongás pl okozhatja ezt. Azért nem ennyire kétbizes a világ, hogy aki jól néz ki, az biztos boldog párkapcsolatban él.

jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8

Igaz.

jún. 21. 10:17
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
#8 de most feltételezzük azt, hogy a kérdező kezdeményez ezeknél a nőknél, csak kioffolják. Akkor értelemszerűen nem az az oka, hogy szociális fóbiás, hanem az, hogy túl magasra teszi a lécet. Figyi, én csinos sportos formás nő vagyok és kb. csak izmos, jóképű pasik szoktak rámhajtani. Így nyilvánvaló, hogy ez az én szintem. Ha én izmos pasira vágynék, de azok felém se szagolnának vagy mindig visszautasítanának, akkor tudnám, hogy nem az ő szintjük vagyok. Ennyi.
jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!