Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy egy olyan nővel ismerkedik, aki régen Dubajozott? Miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel véleményem szerint szimpatizáltunk, most elmondta , hogy ismerkedik egy gyönyörű, normális nővel, aki majdnem tökéletes , csak a múltja gázos.Folyamatosan azt mondogatta , hogy neki milyen magas elvárásai vannak egy nővel szemben, erre összejönne egy r*b*nccal? Az ilyen nőkkel írogatnak, konkrétan elnézik nekik, hogy fél Dubaj vagy Budapest átment rajtuk.Teljesen

elkeseredtem, egy normális , tartással rendelkező, csinosabb nőnek mondanám magam és folyamatosan ezt tapasztalom , hogy az ilyen kétes életű k*rv*k kellenek a mai férfiaknak. Én pedig évek óta egyedül vagyok.



jún. 20. 12:45
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#40 Nem tudok erre mit mondani, konkrétan a válaszadók 90 százaléka leolt és engem tart szánalmasnak amiért nevén neveztem a nő foglalkozását.

Igenis többre tartom magamat, bármennyire is pénz szűkében lennék vagy bármi problémám lenne tudnék találni méltóságteljes munkát is, nem csak a testünkből lehet megélni.. Minden döntés kérdése.

jún. 20. 18:24
 42/45 anonim ***** válasza:
36%
#41 nem a szánalmas, hogy nevén nevezed. Hanem az, hogy olyan pasi után picsogsz amelyik inkább k.rvát választ.
jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
#4 Biztosan magasabb szinten van mint a kérdező inkább a prostitúció helyett inkább egyetemet végezte volna el a kisasszony.
jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 gabor49 ***** válasza:
35%
szégyeld magad mit k*vazol le valakit emberileg többet ér mint te
jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező úgy látszik hogy ma erre van igény a válaszokból is lehet látni sőt még a holdról is.
jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!