Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy egy olyan nővel ismerkedik, aki régen Dubajozott? Miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel véleményem szerint szimpatizáltunk, most elmondta , hogy ismerkedik egy gyönyörű, normális nővel, aki majdnem tökéletes , csak a múltja gázos.Folyamatosan azt mondogatta , hogy neki milyen magas elvárásai vannak egy nővel szemben, erre összejönne egy r*b*nccal? Az ilyen nőkkel írogatnak, konkrétan elnézik nekik, hogy fél Dubaj vagy Budapest átment rajtuk.Teljesen

elkeseredtem, egy normális , tartással rendelkező, csinosabb nőnek mondanám magam és folyamatosan ezt tapasztalom , hogy az ilyen kétes életű k*rv*k kellenek a mai férfiaknak. Én pedig évek óta egyedül vagyok.



jún. 20. 12:45
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
#20 akkor kezdj olyan pasikkal akik nem mások után futnak, hanem utánad...
jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
91%
Én megértelek téged, hogy mi és miért zavar. De nem tudok pálcát törni a prosti csaj fölött sem. Az olyan lenne, mintha valaki ha egyszer hibázna, egy életre eláshatná magát, mert nem jár neki normális partner.
jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a külsőről van szó sokszor, hanem hogysok nő nem reagál a flörtölésre és ilyen kicsit érdektelen hangulatot kelt, ami azt sugallja nem érdeklem és én példaul nagyon hamar továbblépek ilyenkor és nem rég kérdezte meg az egyik ilyen nő, hogy miért hagytam abba a kezdeményezést/flörtölést mert amugy szimpatikusnak tart én pedig csak simán nem értettem, hogy akkor miért játszotta az érdektelent
jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
#23 ez lehet a baj nálam is, tök jó, hogy írtad. Rendszeresen kaptam azt meg, hogy a férfiak nem is tudták , hogy engem érdekeltek ők, annyira nem látszott rajtam. Számomra úgy tűnt világosak a jelek, nekik meg az jött le, hogy nem is érdeklődöm, pedig csak fejben túlgondolok mindent és próbálom túlságosan kimutatni hogy tetszenek ..na ez az a takitka amivel eléri az ember, hogy egyedül maradjon
jún. 20. 14:59
 25/45 A kérdező kommentje:
Nem túlságosan*
jún. 20. 15:00
 26/45 anonim ***** válasza:
34%

Nem hallotad még ezeket a"közmondásokat"?


"Qrvából lesz a legjobb feleség!" és Qrvának áll a világ?"


Ha nem olvadsz el a látványukra, nem teszed szét mihamarabb - értsd a legjobb az első randin - akkor már te frigid, prűd, leszbikus, vagy anyagias vagy, aki direkt kéreti magát, hogy minél több pénzt költsön el rád a csávó.


De persze léteznek még férfiak szó szerint akiknek fontos, hogy a nők ne qrvák legyenek. Lehet rossz helyen keresgélsz, vagy csak nem jött még utadba a megfelelő hozzád...

jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
#23 Szerinted hogyan kellene reagálni? Nyitottságot mutatni? Kíváncsi vagyok, egy férfi hogyan látja ezt. Számomra amit a "ribi" típusú nők csinálnak - már amikor csinálniuk kell egyáltalán bármit, mert amúgy tök sokszor úgy jön le, hogy csak hagyják, hogy ostromolják őket -, az túl soknak hat. De a szemkontaktus, mosoly meg ilyenek kevésnek bizonyulnak.
jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
50%
Ennél a férfinál akkor sem volt esélyed, mielőtt megismerte volna a "dubaji luvnyát".
jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
61%
Attól nem leszel vonzóbb, hogy leszólsz más nőket! Sőt!
jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
61%
Mi van, pick me, fáj, hogy nem téged választottak?
jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!