Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy egy olyan nővel ismerkedik, aki régen Dubajozott? Miért nem zavarja?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi akivel véleményem szerint szimpatizáltunk, most elmondta , hogy ismerkedik egy gyönyörű, normális nővel, aki majdnem tökéletes , csak a múltja gázos.Folyamatosan azt mondogatta , hogy neki milyen magas elvárásai vannak egy nővel szemben, erre összejönne egy r*b*nccal? Az ilyen nőkkel írogatnak, konkrétan elnézik nekik, hogy fél Dubaj vagy Budapest átment rajtuk.Teljesen

elkeseredtem, egy normális , tartással rendelkező, csinosabb nőnek mondanám magam és folyamatosan ezt tapasztalom , hogy az ilyen kétes életű k*rv*k kellenek a mai férfiaknak. Én pedig évek óta egyedül vagyok.



jún. 20. 12:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
64%

Én olyan nőt is ismerek,aki csak a férjével kefélt,de csak pénzért ment hozzá.Nekem ő nagyobb k.urva,mint aki felvállalja.

Eleve nem jöttél be a férfinak.Szerintem túl hideg van.

jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

#29 véletlenül sem akartam vonzóbb lenni itt a gyakorin. A véleményemet közöltem

#31 neked jobb lesz ezektől a beszólásoktól ?

jún. 20. 15:55
 33/45 A kérdező kommentje:
#31 hát nekem nem úgy tűnt az elején..
jún. 20. 15:56
 34/45 anonim ***** válasza:
27# legtöbbször ott szokott ez kijönni amikor így játékosan elkezdem piszkálni, és nem megy bele a játékba, hogy a barátkozásnál több legyen bene, és itt van az, hogy sokan nemtől függetlenül elrontják, hogy nem mernek így játékosan piszkálódni. Például így a baráti társaságban elkezdtünk a bdsm-ről beszélni, és a csajnak széles vigyorral, akiről tudom, hogy rendőrnek készül, odatettem a kezem, hogy bilincselje le, meg hogy rosszfiú voltam, aztán mondja, hogy "ejnye bejnye, ezért büntetés jár te rosszcsont". Na az ilyesmi piszkálódásokra gondolok
jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem szóltam be kérdező.Nekem hidegnek tünsz.Te is írtad,hogy a férfiak nem veszik a tőled kapott jeleket.

Vagy csak simàn az olyan nők a zsanerei.De te arról panaszkodsz,hogy évek óta egyedül vagy.Akkor benned is van valami,ndm csak a szerencse hiánya.

jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

#35 Bocsi, azt nem is neked címeztem hanem a #30-asnak csak elírtam 🤣


Ah igen, a hidegséget már párszor megkaptam, alapból érzékeny meg érzelmes vagyok, de nagyon visszafogom magamat minden téren.

Nem tudom miért és hogy tudnék változtatni.

jún. 20. 16:08
 37/45 kov74 ***** válasza:
45%
De rohadt könnyen le rib...nak itt egyesek másokat. Tényleg kell ez? Nem is ismered, nem tudhatod hogy jut el valaki odáig, milyen körülmények vagy történések vitték rá arra az útra. Van pl akit kényszeritenek ilyesmire vagy rávreszik és egy ponton túl már nincs visszaút. Amúgy meg van az is hogy a qrvából lesz a legodaadóbb anya.
jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Sosem vonzódtam még olyan pasihoz, akiknek bejöttek a műnők/dubajozós csajok. Eleve valahogy taszítottak a helyes pasik(tudom hogy fura de ez van), talán vmi belső ösztön, de általában kevésbé szép/csúnyácskább pasijaim voltak, akikkel viszont garantáltan jól jártam, mert nekik tényleg én voltam a "minden". Nekem ez fontosabb volt, és persze találtam bennük vonzót, kémia is megvolt.
jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
45%

És mert volt egy múltja akkor már ássa is el magát párkapcsolati téren, vagy mit kéne tennie szerinted egy "ilyen" nőnek?

Bár ezek szerint ez a "dubaijozós luvnya" így is jobban kell a te nagyon válogatós pasidnak, mint te.

Neked csak baromi savanyú a szőlő és egy anonim oldalra jöttél ler*bancozni és k*rvázni valakit, akit nem is ismersz.

Iszonyú visszatetsző és gusztustalan a stílusod és szánalmas a viselkedésed.

Nem csoda, hogy egy férfinak sem kellesz, te "nagyon művelt, tanult és kedves" nő...

jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
24%

Elhűlve olvasom a válaszokat. Bár a kérdést csak a szokásos hangulatkeltésnek találom, nyilván mese, de nehogymár az legyen a pickme (aki írta a jelentését se tudja ennek...) meg a gusztustalan meg irigy aki értetlenkedik afelett hogy miért több nála egy olyan akinek többszáz arab férfi sz.rt a szájába és dugta seggbe.


#39 "Neked csak baromi savanyú a szőlő és egy anonim oldalra jöttél ler*bancozni és k*rvázni valakit, akit nem is ismersz."

Hát, aki bizonyítottan prostituált volt azt jogosan k.rvázzák le.

jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!