Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nincs sikerem a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs sikerem a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

29 éves fiatalember vagyok szűz , sajnos eddig nem nagyon van sikerem, lehetek ezért néha elkeseredett?

Munkahely keresés is problémás jelenleg munkahlnélküli vagyok és a szüleim tartanak el.

Egyébként teljesen átlagos 178 magas , sportos alkat vagyok.Bkztosan tetszenék sok lánynak szoktak is nézni. Prostituálthoz egyenlőre nem akarok menni mert az olyan megalázó vagy nem tudom.

Nem tudom mi a hiba bennem, elég zárkózott vagyok , semmi buli , semmi társaság.

Hobbijaimat szeretem nagyon, kerékparozás, túrázás, edzés.

29F

Nem troll kérdés.


jún. 18. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

29 évesen még egy nagy gyerek vagy. Nekem első "sikerem 33 évesen volt amikor "jártam" egy lánnyal, kemény 4 hétig. Aztán ghostolt a szemét állatja, de legalább megtapasztaltam a barátnő-feelinget, életemben egyszer.


Szóval egy huszonéves pasinak nem kell aggódni. Le kell menni terembe gyúrni, egy jó cipő, normális nadrág, ing, levágott haj, és megborotválkozott arc. A nők a hiedelem ellenére nem tartják vonzónak az arcszőrzetet, ez mostanában jött csak divatba, nagy marhaság, enyhe borosta az más de az arcszőrzet gáz.


Szóval nem kell parázni, mondom: terem, egy kis style és jönni fog egy nő hogy aztán ott hagyjon 1-2 hét után mert hogy nem volt "kémia" ( értsd: PÉNZ ).


38F incel

jún. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

" Le kell menni terembe gyúrni, egy jó cipő, normális nadrág, ing, levágott haj, és megborotválkozott arc"


Ezektől nem leszel különleges, mert BÁRKI megteheti, hogy gyúrjon, bárki vehet fel olyan ruhát hogy jobban nézzen ki.

Bárki tud borotválkozni és normális hajat vágatni magának (hacsak nem kopaszodsz/vagy kopasz, de akkor meg úgyis lőttek a csajozásnak).

Szóval mindez manapság szart sem ér. Akkor leszel kiemelkedő, ha van rajtad valami egyedi dolog, ami ritka, ami különleges. Mondjuk rohadt jóképű vagy. Ez pedig 99%-ban genetikán múlik.

jún. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

A szüleid tartanak el, ezért nincs önbizalmad.

Önbizalom nélkül halálra van ítélve a pártalálás.


Rendezd a munkahely kérdést, folytasd az edzést és össze fog jönni.

Közhely, de ásd bele magad valami hobbiba, hogy megismerj embereket, legyen miről beszélned, stb.

jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért ilyen idős korban, már ha a korosztályodban keresel, az emberek nagy része már megérett, eltartja magát, szülőktől elköltözött, még ha albérletbe is. Nekem ilyesmi idősen nem lett volna opció egy szüleit pumpoló gyerek... mert ne haragudj, de gyerekszinten vagy... hobbizgatsz és kihasználod a szüleidet. Olyan szinten vagy, mint egy tini.
jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Azért ilyen idős korban"



Nem kell az "ennyi idos kort" felhozni, nem volt mindig ennyi idos a kerdezo, tinikoraban sem kellett a korabeli lanyoknak, holott akkor ok is a szuleikkel eltek.



40F incel

jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15: de ő a mostani állapotáról kérdezett, abban meg vaskosan belejátszik, hogy maholnap 30 éves, aztán anyu fizeti még a reggeli kiflijét is, ő meg túrázgat meg biciklizik, mint Marci hevesen, amikor munkát is kereshetne.
jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

"sajnos eddig nem nagyon van sikerem, lehetek ezért néha elkeseredett?"



Itt az EDDIG szo jelenteset kellene valahogy megragni. Tudom, igen, a magyar nyelvben nincsenek befejezett, folyamatos stb. igeidok, emiatt kisse konnyu elsiklani ezen. Azzal egyetertek, hogy a jelenlegi helyzeteben az eletformajaval az elhanyagolhato eselyeit is tovabb rontja. Vagyis nem eleg, hogy kigyulladt az olajos serpenyo, meg ra is porget egy vodor vizet, hogy romhalomma egjen az egesz konyha. De mitol eg az olaj a serpenyoben?



40F incel

jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

40F incel te malájziából honnan veszed a bátorságot hogy a magyar társkeresési helyzetről érdemben nyilatkozz? Azt se tudod micsoda borzalmak vannak itt. Csak a Gigachadek rúgnak már labdába.


39F incel

jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Csak a Gigachadek rúgnak már labdába"



Gondolom, a kerdezo nem az, mamahotel ide, vagy oda.....



40F incel

jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!