Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nincs sikerem a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincs sikerem a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok

29 éves fiatalember vagyok szűz , sajnos eddig nem nagyon van sikerem, lehetek ezért néha elkeseredett?

Munkahely keresés is problémás jelenleg munkahlnélküli vagyok és a szüleim tartanak el.

Egyébként teljesen átlagos 178 magas , sportos alkat vagyok.Bkztosan tetszenék sok lánynak szoktak is nézni. Prostituálthoz egyenlőre nem akarok menni mert az olyan megalázó vagy nem tudom.

Nem tudom mi a hiba bennem, elég zárkózott vagyok , semmi buli , semmi társaság.

Hobbijaimat szeretem nagyon, kerékparozás, túrázás, edzés.

29F

Nem troll kérdés.


jún. 18. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

"Bkztosan tetszenék sok lánynak"



Azert vagy 29 evesen szuz, mert radrugjak a kiscsajok az ajtot, mi?



Fogadjunk, ha felbaszod a pofad PF-re 5-nel tobbet nem kapsz!



40F incel

jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha látod, hogy tetszel valakinek, miért nem mégy oda hozzá és hívod el valahová?

A helyedben 20 körüliekre mozdulnék rá.

jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

29 évesen szűz vagy, zárkózott, anyádékkel élsz, ők tartanak el és munkanélküli vagy, majd itt kérdezed, hogy vajon miért nincs sikered a párkeresésben. :D

Mondjuk eleve nem értem, ha munkanélküli vagy és a szüleiden élősködsz, miért nem az álláskeresésen jár a fejed inkább?

jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Szia, mutass magadról privibe egy képet.
jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Sokadik ilyen kérdés, először a saját életed tedd rendbe és utána gondolkozz ezen. És igen valamilyen szintű szociális készségek kellenek a társkereséshez, anélkül nem fog menni.
jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is kérem a képet privátban.
jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Álságos, hogy 1-est lepontoztátok. Nem azért, mert hülyeséget írt (mert nem. Itt pont a 29F incelbe állt bele), hanem mert kiírta, hogy incel. Rosszindulatúak vagytok!
jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

"teljesen átlagos 178 magas , sportos alkat vagyok"


Na ne má! Puhány duci kisfiúkat is látok lányokkal járni! Nehogy már te ne találj nőt...

jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Kevés a pénzed.
jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert szarul nézel ki azért.

Ha 29 évesen még soha nem volt dolgod nővel, akkor ne akard már jó pasinak beállítani magad. Én anno jól néztem ki, hiába nem próbálkoztam szinte senkinél így is lett csajom...

Ha VALÓBAN jól néznél ki, már lett volna neked is.

jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!