Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jelenlegi helyzetem lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetem lehetetlenné teszi a párkeresést. A saját felfogásom rabja vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakom 26 évesen. Melózunk mindannyian, elosztjuk a kiadásokat egymás közt és ugyan már régen elköltözhettem volna albérletbe, de úgy 1-2 év múlva elegendő pénzem lesz hogy saját házat vehessek, mert már 8 éve gyűjtöm a pénzt. Ide haza nem hozok magammal nőt, mert egyrészt égne a pofám, hogy ennyi idősen otthon lakom még, másrészt pedig tiszteletlenségnek tartom a szüleimmel szemben. Ez a felfogás és az a tény, hogy nem akarom a megkeresett pénzemet albérletre kidobni, azt eredményezte, hogy szűz vagyok még mindig (volt néhány csaj, akivel jártunk, de az imént említett dolgok miatt nem jött össze egyik se). A frusztráció ami bennem lejátszódik, egyre magasabb méreteket ölt, pláne, hogy a velem egykorú ismerőseim, de még a fiatalabbak is már albérletben laknak a párjukkal és megmondom őszintén irigylem őket (nem rosszindulatú módon, hanem a "De jó lenne nekem is egy kapcsolat!" módon). Viszont folyton az lebeg a szemem előtt, hogy néhány év múlva már a saját házamban fogok élni és eljön majd az én időm, ez ad nekem erőt, hogy ne boruljak ki. Mit gondoltok jól csinálom vagy egy szánalmas lúzer vagyok? Valószínűleg ki fogok tartani a terveim mellett a rosszindulatú beszólások ellenére is, de azért kiváncsi vagyok a többiek véleményére is.

26/f

U.i.: A szüleimmel szerencsére nagyon jó a viszonyunk, támogatjuk egymást mindenben. Van egy testvérem is, ő is itt lakik.


máj. 22. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Párkapcsolatban általában évek múlva költöznek össze az emberek, így csak ezért nem ismerkedni butaságnak gondolom. Idővel találkozhattok nálad, avagy akár nála is, nem kell azonnal magadhoz költöztetni. Havi egy két estét gondolom szüleid is kibírnak, ha jó kapcsolatban vagytok, ha pedig nem, van hotel és a barátnő lakása.
máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Jól csinálsz mindent, szépen haladsz az életben, ezzel együtt azt gondolom, hogy a frusztráció felerősödésének van oka: eljött az ideje a csajozásnak! Ha jobban belegondolsz, a megfelelő pár megtalálása az esetek többségében hosszas folyamat, de ha olyan szerencsés leszel, hogy az első lánnyal életreszóló a össejöttök, akkor is évek múlva házasodtak össze. A otthonotokatpedig pedig kiválaszthatjátok együtt.
máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

A barátnőnek legyen lakása, de a pasitól annyit nem lehet elvárni, hogy néha hazavigye a nőjét? :DD

Főleg hogy anyunak és apunak ad is bele a kasszába. Plusz ha a menyük lesz, akkor csak csak meg fogják ismerni a hölgyet úgyis.

Ezért nincs csajotok ennyi idősen, mert így gondolkodtok.

máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Meghalnék P unci nélkül
máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem azért vagy szűz, mert otthon laksz, ez biztos.
máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Az alberlettel kapcsolatban teljesen igazad van. Ha kidobnál havi 200+ rezsi árát csak azért hogy elmodhasd külön élsz, az életben nem gyűlne össze a saját házra való, max ha 1 milla körül kapsz.

Ismerkedni viszont lehetne. Nem tudom hol laksz, de Budapesten pl pár orára is lehet szobát kivenni pár ezer forintért. Amég nem válik komollyá addig az egy jó megoldás, utána meg gondolom a családod se venné zokon ha néha ott alszik. Vagy te a lánynál ha az ő szülei is normálisak.

máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez a nem viszel haza nőt gáz. Vagy szüleid nem emgedik?
máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Én biztos nem húznám ki anyámék mellett a gyerekszobámban 30 éves koromig, hogy saját lakásra gyűjtsek.

Volt egy ilyen pasi ismerősöm, ő is ugyanezt csinálta, egy haverjánál lakott 30 ezerért szinte ingyen egy luk szobába, állandóan panaszkodott semmi magánélete, senkit nem is tudott felvinni magához, mert nem volt hajlandó albérletre költeni, pedig jól keresett.

Valakinek az a megoldás ha felnőtt fejjel is az anyjáéknál lakik mert spórol, aztán majd 30 évesen szüzen mint te, vagy 40 évesen azon kapja magát, hogy meglett a lakás de egyedül van benne, mert el lúzerkedte az éveit!

Ha valaki felnőtt akkor kezdje el az életét normálisan egyedül, én inkább kimennék kföldre dolgozni, vagy felvennék hitelt, de nem laknek anyámékkal a gyerekszobámban még 10 évig ez sem megoldás!

máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Jol csinalod es szerencses vagy hogy ilyen szuleid vannak.. de ostobasag erre fogni hogy nincs kapcsolcsolatod es szuz vagy meg.. ez teljesen masbol fakad.. 😬☺️
máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Lényegtelen hogy hol laksz, ha nem érdekled a nőket. Márpedig ha 26 évesen szűz vagy akkor rohadtul nem érdekled őket.

Én pl. lakhatnék a Holdon is akár akkor sem lennék érdekes, el sem jutok odáig senkivel, hogy egyáltalán megtudja hol élek, mivel konkrétan totálisan leszarnak és évek óta nem is beszéltem nővel.

Pedig nekem van saját lakásom, de hidd el szart se számít.

Ne kergessetek fals álmokat, elmegy a fiatalkorotok a semmire. Inkább költs minél több pénzt külsőségekre, éld ki magad, tombolj amíg megteheted. Spórolni és a jövőre gondolni lehet 30 éves is. Tudom általában mást szoktak mondani, de hidd el megbánod ha baromságokra fecsérled a fiatalságodat. A külső hamar megkopik és utána EXTRÉM nehéz lesz ismerkedni, sőt egyenesen ellehetetlenül. Én is így jártam ,szóval saját tapasztalatból beszélek. Mondjuk nekem baromi hamar jött el az a pont, hogy esélytelen lett a dolog, szóval sok időm nem nagyon volt semmire. Mármint csajozás tekintetében. Mire mentálisan eljutottam odáig, hogy talán éreztem magamban erőt ehhez, már mindegy volt. Szóval ne a saját lakással/házzal foglalkozz. Baromság, lényegtelen. Ettől egyetlen nő sem fog szeretni és az állításokkal szemben nem sok embert érdekel.

máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!