Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jelenlegi helyzetem lehetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetem lehetetlenné teszi a párkeresést. A saját felfogásom rabja vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakom 26 évesen. Melózunk mindannyian, elosztjuk a kiadásokat egymás közt és ugyan már régen elköltözhettem volna albérletbe, de úgy 1-2 év múlva elegendő pénzem lesz hogy saját házat vehessek, mert már 8 éve gyűjtöm a pénzt. Ide haza nem hozok magammal nőt, mert egyrészt égne a pofám, hogy ennyi idősen otthon lakom még, másrészt pedig tiszteletlenségnek tartom a szüleimmel szemben. Ez a felfogás és az a tény, hogy nem akarom a megkeresett pénzemet albérletre kidobni, azt eredményezte, hogy szűz vagyok még mindig (volt néhány csaj, akivel jártunk, de az imént említett dolgok miatt nem jött össze egyik se). A frusztráció ami bennem lejátszódik, egyre magasabb méreteket ölt, pláne, hogy a velem egykorú ismerőseim, de még a fiatalabbak is már albérletben laknak a párjukkal és megmondom őszintén irigylem őket (nem rosszindulatú módon, hanem a "De jó lenne nekem is egy kapcsolat!" módon). Viszont folyton az lebeg a szemem előtt, hogy néhány év múlva már a saját házamban fogok élni és eljön majd az én időm, ez ad nekem erőt, hogy ne boruljak ki. Mit gondoltok jól csinálom vagy egy szánalmas lúzer vagyok? Valószínűleg ki fogok tartani a terveim mellett a rosszindulatú beszólások ellenére is, de azért kiváncsi vagyok a többiek véleményére is.

26/f

U.i.: A szüleimmel szerencsére nagyon jó a viszonyunk, támogatjuk egymást mindenben. Van egy testvérem is, ő is itt lakik.


máj. 22. 08:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Igen, ha csak a szüzességem elvesztése lenne a célom, akkor azt valószínűleg meg tudnám oldani, de nekem ennél azért több kell. 8-as válaszoló felvetése teljes mértékben jogos és igen, valószínűleg, ha nem lennék ennyire anyagias és spórolós, akkor ezt tenném én is. Túlzottan okos sem vagyok, érettsegim van csak és fizikai munkából élek, de az akaraterőm és a szorgalmam úgy gondolom, hogy ellensúlyozza az intelligenciám hiányát.
máj. 22. 10:04
 12/17 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló a te válaszodat most olvastam csak. Igen, pont ezek a gondolatok járnak az én fejemben is sokszor, hogy vajon tényleg jól teszem-e, hogy hosszabb távon tervezek. Eddig sok eredményt és örömet valóban nem okozott nekem a hosszútávú gondolkodásmódom (sőt konkrétan semennyit), de valamiért úgy érzem, hogy már közel járok ahhoz, hogy kifizetődjön. A te történeted elég szomorúan hangzik amúgy, esetleg megkérdezhetem, hogy mi történt? Akár privátban is...
máj. 22. 10:09
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom addig élvezd az életet ameddig fiatal vagy, ki tudja meddig él az ember, meddig egészséges.
máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Néha elképedek az embereken. Tényleg jobb kib@szni havi 200-300 ezret csak albérletre, hogy aztán hó végére csak az akciós párizsi maradjon, de legalább megvan a kondibérlet is, meg a márkás tréning, meg jó a séró?

Majd ha jön egy nő gyorsan elvesszük, jöhet a CSOK meg a babaváró, abbol lehet ház, aztán majd lesz valahogy?! Más nem otthagyjuk a nőt a kölökkel, es elmegyünk feketébe dolgozni, hogy ne kelljen gyerektartás se fizetni...

Mondjuk látom hogy ez a trendi...


Abban igaza van kerdezőnek hogy gyűjt lakásra, abban viszont egyik válaszolónak hogy azért éljen is. Na nem agyatlanul, de az tény hogy van olyan amit jobban lehet egyedül mint párban, vagy főleg családdal. Ez lehet bulizás, utazás, valamilyen hobbi, vagy bármi. Nekem miota családom van a barátaim hiányoznak a legjobban. 1-2 hetente 2+2 gyerek mellett telefonálni nem olyan mint mikor egész éjjel horrorfilmeztünk egy üveg bor mellett. Vagy akár csak kötetlenül beszélgettünk hosszú órákig.

Szoval ne csak kuporogj a sarokban es számold a pénzt, éld is ki magad, ahhoz se kellenek feltétlenül milliók.

máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Igazatok van! Megpróbálom megtalálni az arany középutat.
máj. 22. 10:34
 16/17 anonim ***** válasza:
a te életed,azt csinálsz amit akarsz.
máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hol 200-300 ezer egy albérlet? :D A kérdező minden jó indulattal szólva, nem olyan akinek márványpultos, fullextrás, budai oldali lakás a vágya. Egyébként azt sem tudjuk hol lakik. Nagyobb városokban, BP külker 200 alatt megáll rezsivel. De igen, elég sok a plusz ktg: internet, telefon, kaja, tisztálkodás, utazás.

Gyűjtsön ha ez nem gátolja abban, hogy ÉLJEN.

máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!