Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok a lakótársamb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a lakótársamba, akivel barátok vagyunk. Mikor lenne "optimális" kezdeményezni nála?

Figyelt kérdés

Igazából régebb óta ismerjük egymást, talán első osztály óta, mondhatni legjobb barátok vagyunk szinte. Az exe előtt még szerelmes volt belém, de elutasítottam, mert volt párom. Előtte pedig engem utasított el ugyanezzel az indokkal. Ennek ellenére jó barátok maradtunk, együtt is élünk, mint lakótársak mert ugyanabban a városban tanulunk. Így anyagilag is jobb ötlet volt, meg azért mégsem egy random idegennel kell együtt élni.

Én egy éve szingli vagyok, a lánynak pedig két hete ért véget a kapcsolata, ami a vége felé alapból viharos volt. A srácot zavarta, hogy a lakótársam velem lakik, és nem akar vele (az exével) összeköltözni(nem egy városban tanulnak, valakinek intézményt kellett volna váltani, de egyikük se akart). Nagyon csúnyán lett vége a dolognak, a srác szakított vele. Tudtommal(=amit a barátnőm mesélt el) az volt az indok, hogy a lakótársam meglátogatta az exét, a srác nem volt otthon, de a tesója igen, úgy volt, hogy a lakótársam megvárja az exét, és hát az exének a bátyja rámászott a lány akarata ellenére. Konkrétan az ex arra ért haza, hogy az ágyban ott a lakótársam felgyűrt szoknyával, rajta a másik csávó, csókolgatja, keze a csaj bugyijában. A lakótársam exe meg nem hitte el, hogy ott majdnem erőszak történt, szóval úgy vette, hogy a lakótársam megcsalta, és ezért szakított vele. (

Félre értés ne essék, nem akarok most rögtön ráhajtani, tudom, hogy korai lenne, pláne ilyen előzmények után, de többet érzek iránta mint barátság, szerelmes vagyok belé. Viszont nem akarom kihasználni, nem akarok visszaélni azzal, hogy rosszul van. Az eset óta nem igazán mozdult ki(vizsgáival végzett, otthonról dolgozik), a saját barátnőivel alig beszél. Velem szokott beszélni, nem kerül engem itthon, gyakran átjön hozzám dumálni arról, hogy hogy van, ha elsírja magát, akkor hagyja hogy megöleljem, bújik hozzám. Azt tudom, hogy az exét nem akarja az eset után, a szakítás körülményei voltak az utolsó cseppek a pohárban. Meg volt olyan apró megjegyzése, hogy bár szingli lett volna, amikor két éve randira hívtam, bár ne utasított volna vissza, tuti, hogy jobban bántam volna vele.


Őszintén szólva nagyon szeretném randira hívni, csak nem tudom, hogy mikor lenne alkalmas a kérdés. Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Valami tipp...?


jún. 18. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Aztán majd jon az hogy szakitottunk nem birok elköltözni.
jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Még össze se jöttünk,ne azon gondolkozzunk már, hogy mi lesz, ha szakítunk. :D
jún. 18. 14:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én erre annyit tudok írni hogyha igazán oda letettek volna egymásért már az első próbálkozás után együtt letettek volna, vagy a második után:


"Az exe előtt még szerelmes volt belém, de elutasítottam, mert volt párom. Előtte pedig engem utasított el ugyanezzel az indokkal."


Ezt én így emiatt szerelemnek nem nevezném egyáltalán, inkább"mi lett volna ha" = elérhetetlenség, trófea-szerűség vagytok egymás számára, vagy te nek főleg ezek után:


"Meg volt olyan apró megjegyzése, hogy bár szingli lett volna, amikor két éve randira hívtam, bár ne utasított volna vissza, tuti, hogy jobban bántam volna vele."


Ez nem szerelmi vallomás, de még "oda vagyok érted" sem.


Inkább csak amolyan lehetőség amiből nem lett semmi.


Nem is lesz mert mire helyrejön akkor mással lesz, vagy te.

jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan az ex arra ért haza, hogy az ágyban ott a lakótársam felgyűrt szoknyával, rajta a másik csávó, csókolgatja, keze a csaj bugyijában. A lakótársam exe meg nem hitte el, hogy ott majdnem erőszak történt..."


Nem akarok rosszindulatú lenni, se gyökér esküszöm, de hogy-hogy nem hitte el amikor gondolom látta, hogy védekezik, a félelmet rajta, nem hallotta, hogy kiabál, vagy hogy sír?


100%, hogy meg akarta erőszakolni?


Azért eléggé hihetetlen, hogy tanúja volt és nem hitte el neki valljuk be.

jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha jó csaj, én finoman rámozdulnék, különben megint lesz pasija.
jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Amekkora kreténnek ismerem az exét, teljesen valószínű, hogy így történt. Csávóka korábban féltékeny volt a lakótársam nevelőapjára is...

A barátnőm egyébként azt mondta, hogy a srác azzal magyarázta, hogy biztos azért ellenkezett, meg sírt, mert hallotta, hogy kinyílt a bejárati ajtó. -.-

Egyébként nem látom, hogy mi oka lenne hazudnia nekem erről.

jún. 18. 16:48
 7/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok és csak kérdeztem.


Vannak rajta ütésnyomok? Miért nem jelentette fel? Oké, hogy szégyelli magát a történtek miatt, vagy sokkos állapotban van, de fel kéne mert az a személy mást lehet meg fog erőszakolni, sőt lehet már túl van rajta. Az ilyenek a rács mögé valóak. A szexuális zaklatás, erőszakra való kísérlet büntetendő.

Ajánlatos lenne számára pszichológus.

De ha nem voltak rajta, nincsenek rajta legalább elhalványult ütés/szorításra utaló nyomok én kétségbe vonom a szavahihetőségét.

Persze az is lehetséges, hogy belement ő a csókolózásba csak aztán meggondolta magát az a személy meg erőszakoskodott vele.

És ha így történt (nagy a valószínűsége ha nem megy el rendőrségre, pszichológushoz) az megcsalásnak minősül (mégha erőszakoskodásba is fajult).

Ráadásul hogyha ő neki igazából te kellesz holott párkapcsolatban volt akkor csalta az exét érzelmileg veled. De azért nem szakított volna vele az istennek se.

Már csak az, hogy milyen exe volt és mégse vetett végett a kapcsolatnak eléggé problémás lányra utal.

De ha te nem bánod, hogy milyen akkor próbálkozz olyan 4-6 hónap között, legkésőbb 1 év környékén és ha akkor szintén elzavar egyedülállóként is akkor legalább tudod, hogy valójában soha nem volt nála esélyed...

jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
(3 vagyok és félre írtam -.-" csak kérdezte, egyetértek vele, nem semmi az egész történet.)
jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

De mint írtam hogyha ti annyi idő elteltével nem jötettek össze én szerintem a jövőben se fogtok.


Amit mondott, hogy te jól bántál volna vele az egyáltalán nem arra utal, hogy érez is irántad valamit....

jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

#7 Én ezt vitatnám.

"Ráadásul hogyha ő neki igazából te kellesz holott párkapcsolatban volt akkor csalta az exét érzelmileg veled."

Azért trauma után azt mondani, hogy bár a másik pasi lett volna a párja, nem meglepő. I mean nem történik meg az egész. Ezt kívánni nem feltétlenül jelenti azt, hogy a kérdezőt szereti, hanem azt, hogy bár meg ne történt volna az erőszak, ami nem meglepő kívánság.


Amúgy miért csókolózott volna a csaj az exének a testvérével? Ráadásul úgy, hogy az ex szobájában, az ex ágyán, úgy, hogy az ex bármikor betoppanhat.

Meg mi oka lenne a csajnak hazudnia a kérdezőnek az erőszak-kísérletről? Nem a kérdezővel volt együtt. Plusz valószínűleg tud róla a lány, hogy mit érez a kérdező, ha a kérdezőtől akar valamit, valszeg elég lett volna szakítania az exével és odamenni a kérdezőhöz, hogy heló, kidobtam a Bélát, mert téged szeretlek.

jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!